Znaleziono 7 wyników
- sob kwie 06, 2013 2:20 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: x-terra 70
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3211
x-terra 70
Witam czy mozna gdzieś kupić stelaż do x-terra 70 , oczywiście bez elektroniki i cewki Pozdrawiam
- pn mar 11, 2013 8:46 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XLT z allegro (wątek wydzielony)
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6586
Re: XLT z allegro (wątek wydzielony)
Witam , widze ze kolega "dremar " ladnie rozwinal temat to ja wystawiłem ten wykrywacz do sprzedaży i nie mam sobie nic do zarzucenia, po pierwsze , nie kontaktował sie ze mna na pewno na telefon podany w aukcji a wyraźnie napisane bylo "przed licytacja prosze o kontakt telefoniczny tel. podany byl ...
- pt wrz 16, 2011 8:35 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: cewka XLT???
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5092
- pt wrz 16, 2011 4:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: cewka XLT???
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5092
cewka XLT???
Witam czy ta cewka jest napewno do XLT?? jezeli tak to czy ma dobre parametry ??
- czw maja 07, 2009 9:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: ZAMIANA XLT na ?????
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5059
Re: ZAMIANA XLT na ?????
Nie Sprzedaje Nie zamieniam dzięki GrzegorzowiB z forum THESAURUS, który wytłumaczył mi pewne kwestie co do wykrywki XLT , olśnił mnie i teraz przyszła pora na funciki które wychodzą jak grzybki po deszczu , za co jestem mu bardzo wdzięczny


- pt lut 27, 2009 6:30 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: ZAMIANA XLT na ?????
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5059
Re: ZAMIANA XLT na ?????
Zamienic sie chce na jakas wykrywke mniej skomplikowana ale o podobnych osiagach , XLT widze nie jest dla mnie sprzetem kupujac go oczytalem sie w internecie i pochopnie podjelem decyzje

- pt lut 27, 2009 10:38 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: ZAMIANA XLT na ?????
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 5059
ZAMIANA XLT na ?????
może jest ktoś kto chciałby zamienić się ze mną na wykrywacz , posiadam Whites XLT E series dwa razy w terenie , do tego zaopatrzony jest w SUN RAY XL-1 "nóweczka dziewiczy", no i dołożę jeszcze słuchawki Eagle, i jakis pokrowiec nie używany który był w komplecie propozycje oczywiście realne skladać ...