Witam
Jestem posiadaczem nowej wykrywki CZ-3D – to moja pierwsza wykrywka.
Dzisiaj po raz pierwszy ją testowałem – i nie wiem czy zachowuje się prawidłowo.
Najpierw w domu – rozłożyłem na podłodze różne monety i chciałem zobaczyć jak zareaguje na nie – w ogóle ich ...
Znaleziono 1 wynik
- ndz kwie 20, 2008 12:28 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Fisher CZ-3D jak sprawdzić czy dobrze działa
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 7919