Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » wt lis 17, 2009 5:07 pm
No to niech wszystkim oczy wyłażą z orbit:
Temat postu: Farciarz
U nas są sami pechowcy; albo nic nie znaleźli, albo udowodnili im, że znaleźli.
proscan
jarek-pol1
Posty: 131 Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Post
autor: jarek-pol1 » wt lis 17, 2009 5:26 pm
Kupić nowy. PIERWSZY wykrywacz, wyjąć z pudełka, poskładać, ujść pięć kroków i pierwszy sygnał jest czymś takim. To lepiej jak totolotek!!!!
jarek-pol1
Posty: 131 Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Post
autor: jarek-pol1 » wt lis 17, 2009 5:28 pm
Dodam jeszcze, że to wszystko w "normalnym" kraju, gdzie państwo nie jest właścicielem absolutnym wszystkiego!!!!
Heruss
Posty: 53 Rejestracja: ndz mar 16, 2008 11:21 pm
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Kontakt:
Post
autor: Heruss » wt lis 17, 2009 9:26 pm
piękne celtyckie torques'y mniam
u nas nawet jak by ktoś znalazł to zamiast podziwiać w museum podziwiali by go w pierdlu hehe ale ale idzie wiosna, jak by na to nie patrzeć może coś się zmieni w tej materii (patrz-> wątek na O)
Pozdro
Heruss