9,5" VS Super 12"

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: ProScan »

Nie zwykłem pobierać pieniędzy za coś, co nawet do mnie nie dotarło.

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Czy sonda dotarła?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: ProScan »

Tak, dotarła. Moim zdaniem nie jest właściwie nastrojona. Poza tym styki we wtyczce pozieleniały.

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Czy to oznacza, że Pan mi to naprawi? :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: ProScan »

Nie wykonuję napraw gwarancyjnych.

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Wiem, ale Pan mi to zrobi dobrze, a za to warto zapłacić! ;)
Poza tym jak pomyślę o zniechęcających pytaniach "V".... :evil:
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Więc jaka jest Pana decyzja? Robimy czy wysyłamy? :roll:
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: ProScan »

Wolałbym nie robić, bo czułbym się nieciekawie pobierając opłatę (byłaby niemała, zważywszy, że wymieniałbym także wtyczkę).

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Jaka byłaby to kwota? Ta wielkość zadecyduje o "losie" sprzętu :? Odpowiedź proszę przesłać na maila.
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Kwota jak najbardziej do przyjęcia, i takiej się spodziewałem. Zastanawia mnie tylko czy "V" byłby to w stanie naprawić??? Z Pana opisu wynika, że to nie przelewki. Może być szansa na nową sondę?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: ProScan »

Ten typ sondy jest naprawialny, więc na nową sondę szans by nie dawał. Viking odeśle do Szkocji - a tam rożnie bywa. Czasami nic nie znajdują - miałem takie przypadki - z sondami "z krzyżem".

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

W takim razie bardzo proszę o naprawę sondy. Nie musi się Pan spieszyć... zima za pasem, a ja mam za dużo niezdrowych pasji :D
Po "sezonie" chciałbym wysłać Panu jeszcze wykrywkę do przeglądu. Wiem że Pana to nie cieszy, ale ja też nie wszystko lubię w swojej pracy #-o
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: ProScan »

Witam,

Sondę odeślę jutro.

Poprawiłem nieco strojenie, ale zasadniczym problemem była nieszczelność sondy!

Zdjęcie poniżej pokazuje wnętrze sondy ze śladami wody, która przedostała się przez pęknięcie na wewnętrznej krawędzi (posiadaczom sond tego typu polecam staranną inspekcję w tym miejscu).

Obrazek

No i kolejny problem - skorodowane i ogólnie w kiepskiej formie styki wtyczki.

Nie wiem czy dobrze widać na zdjęciu...

Obrazek

Wymieniłem całą wtykę na nową.

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Nie rozliczyliśmy się jeszcze!!!!!! #-o
Czy wyśle Pan za "pobraniem", czy może wysłać pieniążki przelewem? Nie znam ostatecznej sumy za naprawę, części, przesyłkę...etc.
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 9,5" VS Super 12"

Post autor: jarek-pol1 »

Ceweczkę otrzymałem :D Jestem bardzo mile zaskoczony kwotą pobrania. Diękuję!!!
ODPOWIEDZ