White's dolna sztyca

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
ramzes
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 21, 2009 7:55 am

White's dolna sztyca

Post autor: ramzes »

Witam poszukuje dolnej sztycy do drugiej cewki. Wie ktoś może gdzie ją można dostać i ile kosztuje??
diadem
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 13, 2007 3:38 pm

Re: White's dolna sztyca

Post autor: diadem »

Witaj
Ja mam zbędną, za 50 zł mogę oddać.
Pozdrawiam
ramzes
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 21, 2009 7:55 am

Re: White's dolna sztyca

Post autor: ramzes »

Ciesze się bardzo mógłbym prosić o maila 8)
ramzes
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 21, 2009 7:55 am

Re: White's dolna sztyca

Post autor: ramzes »

cooperm@op.pl
gg 3984280
ramzes
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 21, 2009 7:55 am

Re: White's dolna sztyca

Post autor: ramzes »

Ponawiam temat. Okazało się że kolega dysponował niekompletną, także szukam dalej kompletnej sztycy do white'sa, ze śrubką i gumkami.
olsztynianin
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am

Re: White's dolna sztyca

Post autor: olsztynianin »

Hej!
Jeśli masz jeszcze tą dolną sztycę to daj znać,chętnie przytulę bo moją dziś właśnie szlag trafił...
Pozdrawiam,Radek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's dolna sztyca

Post autor: ProScan »

Ja znajdę jakąś używkę. Proszę o ewentualny email.

:pa

proscan
olsztynianin
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am

Re: White's dolna sztyca

Post autor: olsztynianin »

Hej
radek.oleszko@gmail.com
Szukam czegoś po tzw taniości,sama sztyca, bez gumek i śruby.
Pozdrawiam!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's dolna sztyca

Post autor: ProScan »

Przepatrzę.

A co się stało z Twoją? Złamała się? W którym miejscu?


:pa

proscan
olsztynianin
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am

Re: White's dolna sztyca

Post autor: olsztynianin »

hej!
Dziś w lesie zaliczyłem tzw.szlifa na mokrym korzeniu,wykrywacz przeleciał jakieś 6 metrów i pękła sztyca tuż przy mocowaniu sondy. Dosłownie jakieś 2 cm od mocowania. Kolega już się tym zajął,i jakoś da się chodzić,ale to rozwiązanie na krótką metę. Także chętnie przytulę także sam ten kawałek,który wchodzi w metalową sztycę,ten kawałeczek plastiku. Napewno wiesz o co mi chodzi :)
Pozdrawiam!


Ps. Najgorsze jest to, ze awarię miałem tuż po wykopaniu ślicznusiej klamerki DJ ...:/
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's dolna sztyca

Post autor: ProScan »

sam ten kawałek,który wchodzi w metalową sztycę,ten kawałeczek plastiku.


W metalową? Ona jest z włókna węglowego.

Samych końcówek nie mam. W Szkocji gdzie się zaopatruję, także nie mają.
(czasami trafiają się z odzysku z połamanych rurek, ale bardzo rzadko).

Propozycje prześlę na email.

:pa

proscan
olsztynianin
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 01, 2007 8:15 am

Re: White's dolna sztyca

Post autor: olsztynianin »

Hej!
Wciąż nic nie doszło, więc podejrzewam problem z pocztą na domienie gmail.com
Poproszę o wysłanie maila na inne konto:
radun@wp.pl

Pozdrawiam i czekam na tego nieszczęsnego maila :)
Radek
ODPOWIEDZ