MXT regulacja głośności
-
zdzichowina
- Posty: 3
- Rejestracja: śr lip 09, 2008 5:18 pm
MXT regulacja głośności
Witam . Panie Piotrze czy w MXT da się wstawić potencjometr do regulacji głośności ? Wykrywacz jest hałaśliwy. A słuchawki które posiadam nie mają regulacji siły głosu . Czy potencjometr można tak wstawić jak ACE 250 i jakiej wartości . Pozdrawiam .
Re: MXT regulacja głośności
a n ie prościej było by zainwestować w porządne słuchawki z regulacją głośności ?
Re: MXT regulacja głośności
Taki co ograniczy sygnał na głośniku, czy również na słuchawkach?
Ten pierwszy bez problemu, a ten drugi wymagały ingerencji w układ elektroniczny.
proscan
Ten pierwszy bez problemu, a ten drugi wymagały ingerencji w układ elektroniczny.
proscan
-
zdzichowina
- Posty: 3
- Rejestracja: śr lip 09, 2008 5:18 pm
Re: MXT regulacja głośności
Jeden potencjometr do głośnika i słuchawek .
Re: MXT regulacja głośności
W takim razie należy grzebać w elektronice, a tego nie polecam.
proscan
proscan