MXT regulacja głośności

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
zdzichowina
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 09, 2008 5:18 pm

MXT regulacja głośności

Post autor: zdzichowina »

Witam . Panie Piotrze czy w MXT da się wstawić potencjometr do regulacji głośności ? Wykrywacz jest hałaśliwy. A słuchawki które posiadam nie mają regulacji siły głosu . Czy potencjometr można tak wstawić jak ACE 250 i jakiej wartości . Pozdrawiam .
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: MXT regulacja głośności

Post autor: gawron »

a n ie prościej było by zainwestować w porządne słuchawki z regulacją głośności ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MXT regulacja głośności

Post autor: ProScan »

Taki co ograniczy sygnał na głośniku, czy również na słuchawkach?

Ten pierwszy bez problemu, a ten drugi wymagały ingerencji w układ elektroniczny.

:pa

proscan
zdzichowina
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 09, 2008 5:18 pm

Re: MXT regulacja głośności

Post autor: zdzichowina »

Jeden potencjometr do głośnika i słuchawek .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MXT regulacja głośności

Post autor: ProScan »

W takim razie należy grzebać w elektronice, a tego nie polecam.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ