Kiedy nastepca XLT-E

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
wodzu8
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 07, 2006 5:18 pm
Lokalizacja: warszawa

Kiedy nastepca XLT-E

Post autor: wodzu8 »

moze ktos wie kiedy planowana jest produkcja nastepcy XLT-E, chyba ze naturalnym nastepca jest juz DFX . I jeszcze jedno pytanko na jakiej czestotliwosci pracuje XLT? Z góry dzieki
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kiedy nastepca XLT-E

Post autor: ProScan »

Witam,

Takich informacji nie ma nikt, poza producentem.

DFX nie jest następcą XLT, bo te dwa wykrywacze od kilku lat są na rynku równolegle.

Częstotliwość XLT to 6,5kHz.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kiedy nastepca XLT-E

Post autor: ProScan »

O, pytanie zadane w 2006 roku - a dopiero wiosną 2009 okazało się, że jest V3. Ale XLT nadal produkowany ...

:pa

proscan
ODPOWIEDZ