http://mashdetectors.com/mashdetectors/AT_PRO.html
Na jednym forum znalazłem coś takiego
Nowy wykrywacz
Re: Nowy wykrywacz
Na jednym forum znalazłem coś takiego
Może to było moje forum?
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2299
proscan
Re: Nowy wykrywacz
To nie było Pana forum tylko eksploracja wielkopolska ale przepraszam za zamieszanie 
Re: Nowy wykrywacz
Spokojnie. Dzięki za linka - wkleję go do zasadniczego wątku.
proscan
proscan