Pozdrawiam.
Rama
Rama
Słuchajcie na allegro jest do kupienia takie coś http://allegro.pl/wykrywacz-metali-wiro ... 83449.html proszę obejrzeć filmik z testów http://www.youtube.com/watch?v=8XP3LfCv29Q wygląda na to, że zasięg bardzo duży, może ktoś miał do czynienia z takim sprzętem i powie coś więcej, czy jest to samoróbka, czy też sprzęt znanego producenta... powiem szczerze, że zainteresowała mnie ta oferta
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Re: Rama
Witam,
To konstrukcja rodzima (Pieszyce).
Filmik nie pokazuje szczegółów (np. nie znamy nastaw) i nie wiemy, czy da się pracować stabilnie, gdy nosimy tą sondę (a nie podkładamy coś pod nieruchoma sondę).
Lepiej pojechać i samemu się przekonać.
proscan
To konstrukcja rodzima (Pieszyce).
Filmik nie pokazuje szczegółów (np. nie znamy nastaw) i nie wiemy, czy da się pracować stabilnie, gdy nosimy tą sondę (a nie podkładamy coś pod nieruchoma sondę).
Lepiej pojechać i samemu się przekonać.
proscan
Re: Rama
Konstrukcja rodzima - czyli jakaś manufaktura tak? Masz może jakieś namiary na firmę, która to produkuje?
No chyba, że sprzedający na allegro jest producentem hmm
P.S.
Chyba trochę ciężko by mi było się połapać na tych wykresach a może to kwestia wprawy? Co sądzicie o tego typu wykrywaczach? Pewnie są tylko do poszukiwań czołgu
Pozdro.
No chyba, że sprzedający na allegro jest producentem hmm
P.S.
Chyba trochę ciężko by mi było się połapać na tych wykresach a może to kwestia wprawy? Co sądzicie o tego typu wykrywaczach? Pewnie są tylko do poszukiwań czołgu
Pozdro.