Witam serdecznie !!!! Mam do Pana taką prywatna prośbe czytałem wątki z zaletami i wadami różnych wykrywaczy i już się kompletnie pogubiłem.Mam zamiar kupić nowy detektor a nie chcialem zadawać kolejnego pytania na forum.Dodam że w chwili obecnej posiadam garretta ace 250 i chciałem coś lepszego oczywiście interesuje mnie drobnica.Bardzo i to barzdo zależy mi na Pana opini jaki wybrać .Moje typy to teknetics g2,teknetics omega 8000.fischer f5 i minelab x-terra 705.Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje.
Bardzo dziękuje !
POZDRAWIAM !!!!
teknetics g2 teknetics omega 8000 fisher f5 minelab X705
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: teknetics g2 teknetics omega 8000 fisher f5 minelab X705
Ado ACE 250 lepszy będzie zapewne Euro ACE.
Z tych wymienionych, to nie wiem co ma być kryterium porównania.
Znam powiedzmy Xterrę (ale nie model 705) i chyba do niej miałbym największe zaufanie, gdyby nie brak serwisu (chyba że nowy z gwarancją).
G2 to nowość - nie znam, aczkolwiek wygląda ciekawie.
F5 - podobno nic rewelacyjnego (także nie znam).
Omega - wykrywacz średniej klasy. Sympatyczny i przyjemny, ale nie wiem czy przebija wspomnianego Euro ACE.
proscan
Z tych wymienionych, to nie wiem co ma być kryterium porównania.
Znam powiedzmy Xterrę (ale nie model 705) i chyba do niej miałbym największe zaufanie, gdyby nie brak serwisu (chyba że nowy z gwarancją).
G2 to nowość - nie znam, aczkolwiek wygląda ciekawie.
F5 - podobno nic rewelacyjnego (także nie znam).
Omega - wykrywacz średniej klasy. Sympatyczny i przyjemny, ale nie wiem czy przebija wspomnianego Euro ACE.
proscan
Re: teknetics g2 teknetics omega 8000 fisher f5 minelab X705
Xterra 705 super sprzęt,ale brak serwisu i pekające uszy cewek,mysle że G2 bedzie najodpowiedni-garrett ace 250 jako dodatek.
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: teknetics g2 teknetics omega 8000 fisher f5 minelab X705
Jesli mialbym wybierac dla siebie, bralbym Xterre, co do pekajacych cewek - winna najczesciej lezy po stronie uzytkownika, zbyt mocno dociaga srube mocujacą.
Re: teknetics g2 teknetics omega 8000 fisher f5 minelab X705
Co do tych uszek to też tak kiedyś myślałem jak Marcin - ale statystyka jest nieubłagana - w pewnym okresie były same buble (u mnie na forum można sobie zobaczyć nawet uszko puste w środku). Myślę że się z tym już uporali - ale kiedyś był to dramat.
Problemem natomiast jest i będzie zużywająca się klawiatura.
proscan
Problemem natomiast jest i będzie zużywająca się klawiatura.
proscan
Re: teknetics g2 teknetics omega 8000 fisher f5 minelab X705
Omegę sprzęt bardzo wydajny szybki z dobrą separacją jak G2 (pomachaj szybko nad cewką ace 250/350 to zobaczysz ) cena średniej pulki ale przecie cena nie określa możliwości detektora .
Nie którzy biorą to pod uwagę .
Nie którzy biorą to pod uwagę .