Witam,
Podłokietniki, mimo swojej prymitywnej budowy, są niestety drogie.
Aktualnie mam "na stanie". Info o cenie wyślę na email.
Gąbki daję gratis przy każdej naprawie.
Co do wytarć i luzów na wysięgniku, to rozwiązania są takie:
- kupić nowy dolny wysięgnik (znowu spory wydatek);
i
- założyć nową tabliczkę dociskową (znajduje się wewnątrz pierścienia skręcającego wysięgniki). Tutaj MOŻE zaistnieć potrzeba wymiany całego pierścienia;
ewentualnie
- dokleić coś do tabliczki jw (np. kawałek skóry) by ścisk był mocniejszy.
proscan
PS
Mam jeszcze używane, ale nie wytarte rurki ze zniszczonymi końcówkami. Można się zabawić i wymienić końcówki.
