Pytanko o części do W5900

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Michał_R
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 17, 2006 6:27 pm
Lokalizacja: mazowsze

Pytanko o części do W5900

Post autor: Michał_R »

Witam!
Potrzebował bym ze dwa podłokietniki i tą gąbkę przyklejaną pod spodem miernika, znalazły by sie te części :?:
A i mam jeszcze jedno pytanko jakiś czas temu zauważyłem że łącznie tego węglowego odcinka sztycy z tą wygietą aluminiową częscią stelaża jest mocno wytarte i przez to mało sztywne :? czy da się jakoś temu zaradzić :?:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pytanko o części do W5900

Post autor: ProScan »

Witam,

Podłokietniki, mimo swojej prymitywnej budowy, są niestety drogie. :smt103

Aktualnie mam "na stanie". Info o cenie wyślę na email.

Gąbki daję gratis przy każdej naprawie.

Co do wytarć i luzów na wysięgniku, to rozwiązania są takie:

- kupić nowy dolny wysięgnik (znowu spory wydatek);

i
- założyć nową tabliczkę dociskową (znajduje się wewnątrz pierścienia skręcającego wysięgniki). Tutaj MOŻE zaistnieć potrzeba wymiany całego pierścienia;

ewentualnie

- dokleić coś do tabliczki jw (np. kawałek skóry) by ścisk był mocniejszy.

:pa

proscan

PS
Mam jeszcze używane, ale nie wytarte rurki ze zniszczonymi końcówkami. Można się zabawić i wymienić końcówki. :-k
historyk75
Posty: 53
Rejestracja: śr gru 07, 2005 8:51 am

Re: Pytanko o części do W5900

Post autor: historyk75 »

ja mam sposób nieprofesjonalny, krotko dzialajacy ale zaje... tani.
naklejam pasej brazowej tasmy klejacej (szerokiej). jest na tyle cienka ze daje sie spasowac, wyciera sie dosc szybko. ale operacje mozna powtarzac :P
ODPOWIEDZ