Cewka-NEL Tornado 12x13 Minelab X-Terra 705-warto?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Cewka-NEL Tornado 12x13 Minelab X-Terra 705-warto?

Post autor: Michal S. »

Witaj Proscanie. :)
Czy wiesz coś o tej sondzie lub ktoś z Szanownych uczestników naszego Forum?Warto to kupić?
Proscanie masz może do sprzedaży jakąs super lekką wykrywke dla mojej drugiej połowy,już kilkakrotnie miałem przyjemność robić z Panem interesy i zawsze było tip top.Jakiś Tesorak może?
Jak kupie tą sonde co w temaci wątku,to podejrzewam że mojej Terrynawet nie uniesie. :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka-NEL Tornado 12x13 Minelab X-Terra 705-warto?

Post autor: ProScan »

Za złotówkę warto.

Za 10 tysięcy nie warto.

Chyba się dobrze rozumiemy?

:pa

proscan
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: Cewka-NEL Tornado 12x13 Minelab X-Terra 705-warto?

Post autor: Michal S. »

Bardzo dobrze się rozumiemy. :)
A co z moim drugim pytaniem?:)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka-NEL Tornado 12x13 Minelab X-Terra 705-warto?

Post autor: ProScan »

Nie mam nic do sprzedania w tej chwili.

:(

proscan
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Cewka-NEL Tornado 12x13 Minelab X-Terra 705-warto?

Post autor: zdzichu »

ODPOWIEDZ