Cewke DD mam juz od dluzszego czasu i od ciaglego obijania o twarde przedmioty (pomimo tego ze mam oslone) etykieta z logo whitesa i nazwa cewki zaczela sie najpierw strzepic a teraz powoli odklejac Nie chce tego oderwac bo a nuz trzeba bedzie kiedys sprzedac... Masz jakis dobry pomysl czym by to podleic??? Jaki klej polecasz do tego celu??
Pozdrawiam M.
ale ludzie problemy mają ja każdą naklejkę na cewce zakleił bym bezbarwną folją samopszylepną i po problemie.Są takie w sprzedaży wodoodporne jak kto kce