Witam,
Korzystając z ogromnej wiedzy i doświadczenia użytkowników tego forum, a zwłaszcza jego właściciela chciałbym zadać jedno pytanie odnośnie wykrywacza Teknetics T2.
Czy warto dołożyć 700 zł do wersji LTD tego sprzętu ? Dostajemy w zamian snajperkę 5 "dd (wartość około 150$ czyli w przeliczeniu po obecnym kursie ~500zł) oraz 2 tryby Boost i Cache - zostaje 200zł za oba. Tyle matematyki. Jestem średnio zaawansowanym poszukiwaczem nastawionym głównie na drobnice. Przesiadam się z Ace 250.
Tryb Boost jest dopalaczem i daje według różnych źródeł średnio do +15 % zasięgu w gruncie, a tryb Cache duży zasięg na większe przedmioty - docelowo depozyty. Fajne zabawki, ale najbardziej ciekawi mnie snajperka - jaka jest jej rzeczywista użyteczność ?
I ogólnie - wodotryski dla bogatych czy warto dołożyć ?
ps dodam że co do tej marki i modelu jestem przekonany
Pozdrawiam, Marek
Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?
Re: Teknetics T2 - czy warto kupić LTD ?
Dolar chyba nie jest aż tak drogi (?!)
Ja osobiście nie wiem. Może warto popytać posiadaczy F75 Ltd, którzy mają oba te procesy na pokładzie, co oni o nich sądzą. Posiadaczy F75 jest więcej niż T2.

proscan
Ja osobiście nie wiem. Może warto popytać posiadaczy F75 Ltd, którzy mają oba te procesy na pokładzie, co oni o nich sądzą. Posiadaczy F75 jest więcej niż T2.
proscan