Gniazdo XP
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Gniazdo XP
Mam taki problem, mianowicie wyłamał mi się jeden z bolców w gniezdzie gdzie się łączy kabel cewki i puszka z elektroniką. czy jest możliwość zamówienia takigo gniazda lób naprawa starego? Chodzi o środkowy bolec ze zdjęcia.
Re: Gniazdo XP
Witam,
Firma XP odmawia mi sprzedaży części zamiennych i odsyła do dealera.
Ja zatem robię to samo - odsyłam do dealera. I przy okazji radzę, żeby nie kupować cudów na kiju, jeśli nie ma ich gdzie naprawić.
proscan
Firma XP odmawia mi sprzedaży części zamiennych i odsyła do dealera.
Ja zatem robię to samo - odsyłam do dealera. I przy okazji radzę, żeby nie kupować cudów na kiju, jeśli nie ma ich gdzie naprawić.
proscan