Nowa szata graficzna
Nowa szata graficzna
Proscanie,
Czy nowa szata graficzna forum to to tylko tak na Mikołajki czy już na stałe.
Przyznam że stara bardziej mi się podobała i chyba było tak jakoś bardziej przejrzyście.
Czy nowa szata graficzna forum to to tylko tak na Mikołajki czy już na stałe.
Przyznam że stara bardziej mi się podobała i chyba było tak jakoś bardziej przejrzyście.
Re: Nowa szata graficzna
Nowa szata to efekt przejścia forum na silnik phpBB 3.
Nie wiem czy szata zostanie, ale powrotu do starej już nie będzie...
Forum ma kilka nowych funkcjonalności (np. dodawanie załączników). A myślę że z czasem Szanowne Grono przywyknie do nowego forum.

proscan
Nie wiem czy szata zostanie, ale powrotu do starej już nie będzie...
Forum ma kilka nowych funkcjonalności (np. dodawanie załączników). A myślę że z czasem Szanowne Grono przywyknie do nowego forum.

proscan
Re: Nowa szata graficzna
ProScan pisze:(...)Forum ma kilka nowych funkcjonalności (np. dodawanie załączników)(...)
i o to chodziło.-
Bynak
Re: Nowa szata graficzna
ProScan pisze:Nie wiem czy szata zostanie, ale powrotu do starej już nie będzie...
proscan
Więc można mieć nadzieję że pokusi się Pan o inny styl forum. Ten jest strasznie nieprzejrzysty. Wiem... Sprawa gustu a że dżentelmeni o takowych nie rozmawiają... Fajnie by było po wielu latach znów dostać coś na Mikołaja
Pozdrawiam !
Re: Nowa szata graficzna
A może chociaż na początek jakiś inny sposób oznaczania nowych postów.
Przyznam że ja mając wrodzony lekki problem z odcieniami kolorów ciężko mi to obecnie dojrzeć.
Przyznam że ja mając wrodzony lekki problem z odcieniami kolorów ciężko mi to obecnie dojrzeć.
Re: Nowa szata graficzna
A może chociaż na początek jakiś inny sposób oznaczania nowych postów.
Z tym akurat najmniejszy problem myślę. Wystarczy kliknąć "Nowe posty" i mamy listę tego co się ostatnio pojawiło.

proscan
-
Bynak
Re: Nowa szata graficzna
No dobrze... Kopię dalej... Szata graficzna tak "prostego" forum jest co najmniej "zawiła" (mam lepsze słowo ale wpojona kultura mi na jego użycie nie pozwala)... Ale nie z tej beczki... Teraz o funkcjonalności... Czemu obecnie linki otwierają się na tej samej karcie co forum a nie na nowej jak to było w przypadku "starego" forum... Dawniej klikałem w link i jeśli temat mnie nie interesował to zamykałem kartę i znów byłem u ProScan-a... A teraz odruchowo zamykam kartę i jestem w przysłowiowej "dup.." bo znów pasek wyszukiwarki, adres ProScan-a i szukanie tematu w którym byłem... Ten kto idzie z duchem czasu niekoniecznie idzie w dobrym kierunku... Wiem że te zmiany były nie jakoż narzucone odgórnie ale Panie Piotrze czas temu przeciwdziałać
Pozdrawiam !
Pozdrawiam !
Re: Nowa szata graficzna
To prawda. Ale wiele chyba na to nie poradzę. Tak głupio wymyślili autorzy skryptu.
Proponuję otwieranie lików nie poprzez klikanie, tylko prawym klawiszem myszki i wybór opcji "otwarcie w nowej karcie".
Cofnięcie po kliknięciu wraca do tego miejsca skąd się przyszło, więc aż tak drastycznie jak w opisie nie musi być...

proscan
Proponuję otwieranie lików nie poprzez klikanie, tylko prawym klawiszem myszki i wybór opcji "otwarcie w nowej karcie".
Cofnięcie po kliknięciu wraca do tego miejsca skąd się przyszło, więc aż tak drastycznie jak w opisie nie musi być...

proscan
Re: Nowa szata graficzna
Czy nie widzę czy też zniknęły przyciski pod postami? Na starym forum był [PW] (niedziałający) , [email] i chyba jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy.
Re: Nowa szata graficzna
Przycisk email (koperta), jest po prawej stronie, pod nazwą piszącego. Można też kliknąć w nicka.
PW nie ma na forum, to i przycisku nie ma.

proscan
PW nie ma na forum, to i przycisku nie ma.

proscan
Re: Nowa szata graficzna
Ja żadnej koperty nie widzę.
Kliknięcie nicka też nie daje możliwości wysłania e-maila.
Kliknięcie nicka też nie daje możliwości wysłania e-maila.
Re: Nowa szata graficzna
OK - ja to widzę. Sprawdzę jak to wygląda dla innych użytkowników.

proscan

proscan
Re: Nowa szata graficzna
Oooo. Teraz kopertka się pojawiła.
Re: Nowa szata graficzna
Bo zmieniłem ustawienia. Teraz każdy kto w profilu ustawił sobie, że można z nim się kontaktować emailem, będzie miał widoczną kopertkę.

proscan

proscan
Re: Nowa szata graficzna
OK, czyli jednak wzrok mnie nie zawodził 