Z Whites TDI na MXT PRO

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
RAFAL BERLIN
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 03, 2011 10:33 pm
Lokalizacja: Berlin\Gdansk

Z Whites TDI na MXT PRO

Post autor: RAFAL BERLIN »

Witam.
Od 3 lat pracowalem na WHITES MXT E-series a,ze mial swoje latka to poszedl pod mlotek.
Naczytalem sie na forach ,naogladalem filmikow i zmienilem sprzet na Whites TDI Pulse Scana--sam Proscan nazwal go kiedys EGZOTYCZNYM o ile mnie pamiec nie myli.
W zwiazku z tym,ze kopie w rejonie Brandenburgii :smt018 [ niestety panowie lesnicy ganiaja nas tu strasznie ]wiec trzeba to robic szybko ale z glowa.
Kopie tylko kolor.
Niestety TDI nie ma wyswietlacza i nie moge sobie pozwolic na kopanie kazdego niskiego sygnalu.Ot tak w ciemno.
Nie chce go calkiem spisywac na straty i wydaje mi sie,ze sprzet moze jeszcze pokazac tzw. pazur.
W MXT jak wyswietlal +40 do +45 to na 9 z 10 przypadkow pod cewka znajdowala luska.I takie sygnaly poprostu omijalem.
Ostatnio wpadl mi w oko MXT PRO.
Jak wygladaja zasiegi MXT PRO w porownaniu do wczesniejszego modelu(czytalem troche i za duzo tam sie Whites sie nie wysilil), ewentualnie uwzgledniajac w nim mojego TDI.
I ktory z nich ma lepszy potencjal i czy lepiej zostac przy TDI czy zmienic na MXT PRO???

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Z Whites TDI na MXT PRO

Post autor: ProScan »

Nie mam pojęcia jakie zasięgi ma TDI, więc nie jestem w stanie porównać go do MXT.
(ja bym TDI w ogóle na kolor nie kupował, więc rezygnacja z TDI w moim odczuciu ma sens).

:pa

proscan
RAFAL BERLIN
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 03, 2011 10:33 pm
Lokalizacja: Berlin\Gdansk

Re: Z Whites TDI na MXT PRO

Post autor: RAFAL BERLIN »

Wiem ,ze TDI jest wykrywka typowo na zloto.To jak nie jest na kolor to na co?! ](*,)
Mysle,ze chodzilo Panu o to ,ze na rynku mamy inne lepsze sprzety na drobnice--TAK?!
Teraz to kompletnie nic z tego nie rozumie!!!
Takie same opinie krazyly rowniez o MXT E a mimo to okazal sie kosa na kolor.A chodzi tylko na jednej czestotliwosci 14 kHz
W TDI mam od 10 do 25 o ile dobrze zrozumialem instrukcje.
Mogl by mi pan to wytlumaczyc---PROSZE
Wiem tylko tyle----w porownaniu do Spectry ktora jak dla mnie jest przereklamowana TDI idzie glebiej mimo,ze ze spectra mozna robic cuda-
Wiem,ze nie reklamuje Pan sprzetu ale w drodze wyjatku moze jakas podpowiedz ---tylko ze stajni WHITESA :)
POZDRAWIAM
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Z Whites TDI na MXT PRO

Post autor: ProScan »

To jest wykrywacz impulsowy bez dyskryminacji! Ma jakieś namiastki typu Pulse Delay, ale to ni jest "prawdziwa" dyskryminacja.

Da się szukać monet oraz biżuterii i jednocześnie nie kopać gwoździ czy odłamków? Bardzo wątpię...

Nie tutaj miejsce na rozpisywania się na czym polega różnica pomiędzy VLF i PI (można znaleźć w innych miejscach).

Nie wiem skąd informacja o częstotliwości pomiędzy 10-25kHz.
ale w drodze wyjatku moze jakas podpowiedz
Podpowiedź w jakim temacie, bo nie widzę pytania (?)

:pa

proscan
RAFAL BERLIN
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 03, 2011 10:33 pm
Lokalizacja: Berlin\Gdansk

Re: Z Whites TDI na MXT PRO

Post autor: RAFAL BERLIN »

Jaki sprzet ze stajni Whitesa mogl by mi Pan polecic na kolorowa drobnoce?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Z Whites TDI na MXT PRO

Post autor: ProScan »

MXT - dowolny model. PRO jest najbardziej wypasiony.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ