Witam!
Proszę o radę. Myślę nad zakupem jakiejś przyjemnej (dobra, lekka i stabilna) cewki do Explorera II, na monetki.
Zastanawiam się nad:
- DeTech 4,5x7"(10 x 18 cm)
- Minelab FBS 8" (20 cm)
- DeTech 8x6'' (20 x 15 cm)
- Nel Sharpshooter 8,5x5,5 (21 x 14 cm)
(kolejność przypadkowa)
Dużo sprzecznych opinii słyszałem na temat cewek NEL i w ogóle cewek małych.
Czy ktoś z kolegów miał do czynienia z tymi cewkami i może coś konkretnego na ich temat powiedzieć, pomóc dokonać wyboru, ewentualnie wybić mi ten pomysł z głowy.
Za opinie serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Cewka na monetki - Explorer
Re: Cewka na monetki - Explorer
Nie widzę żadnych różnic pomiędzy tymi sondami.
Czysty marketing.

proscan
Czysty marketing.

proscan
Re: Cewka na monetki - Explorer
Dzięki Panie Piotrze, a jak z przyjemnością użytkowania, trwałością i kompatybilnością z wykrywką.
I tak ogólnie, czy warto w to wchodzić (snajperki)?
I tak ogólnie, czy warto w to wchodzić (snajperki)?
Re: Cewka na monetki - Explorer
Tutaj waga chyba jest jedynym namacalnym wyróżnikiem (ale czy to ważne?). Najtrwalszy będzie oryginał 8 cali, ale jest dosyć masywna i przez co cięższa.
Ja bym tych cewek nie zaliczał do snajperek - może poza tą pierwszą.
Zastosowanie snajperek jest niszowe.

proscan
Ja bym tych cewek nie zaliczał do snajperek - może poza tą pierwszą.
Zastosowanie snajperek jest niszowe.

proscan