cewka minelab explorer

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

cewka minelab explorer

Post autor: kongo »

ta którą postanowiłem wymienić w dziale sprzedazy niestety jest uszkodzona okazało się to dziś (cale szczescie ze nie poszła w swiat)
po odkreceniu plastikowego przepustu zdjeciu czesciowej izolacji przy samym koncu z kabla dosłownie odpadł jeden z ekranów
proscanie czy dysponujesz zdjeciem rozebranej takiej cewki ?
moze jakieś sugestie ?
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: cewka minelab explorer

Post autor: kongo »

juz ją rozpołowiłem O:)
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: cewka minelab explorer

Post autor: kongo »

odkleiła się nakretka plastikowa od obudowy ta wewnatrz, cały przepyst się ruszał
ruszający się ciagle przepust poprzerywał przewody
to tyle ...
po szybkim podlutowaniu wszystko smiga
ODPOWIEDZ