wyszukiwarka

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

wyszukiwarka

Post autor: wiking10 »

witam serdecznie.
po zmianie szaty, oczywiście forum nie mojej, mam problem z wyszukiwarką. np. po wpisaniu hasła "spectra v3" za każdym razem pojawia się komunikat "Nic nie znaleziono, ponieważ słowo spectra nie występuje w żadnym poście." tak jest z każdym hasłem.
co może być powodem?
pozdr.

dopisek.
teraz natomiast wyszukiwarka podaje mi tylko mój post ze słowem "spectra". wszystkie stare tematy dotyczące spectry są pomijane.
pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wyszukiwarka

Post autor: ProScan »

To nie jest zmiana szaty, tylko kompletna przebudowa.

Tym niemniej jestem zaskoczony, że nie jest przeszukiwana stara zawartość.

Sprawdzę co da się z tym zrobić.

Dzięki za sygnał.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wyszukiwarka

Post autor: ProScan »

Już jest dobrze.

:)

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: wyszukiwarka

Post autor: wiking10 »

dzięki.
pozdr.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: wyszukiwarka

Post autor: KrisssK »

Chyba jest jakiś problem z wyszukiwarką.
Wpisuję słowa: fisher, minelab, whites itp i mam komunikat:

Słowa pominięte ze względu na dużą częstotliwość występowania: fisher.
Aby rozpocząć wyszukiwanie, należy wprowadzić przynajmniej jedno słowo. Minimalna liczba znaków w słowie, z wyłączeniem wieloznaczników (*,?), to 3.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wyszukiwarka

Post autor: ProScan »

Nie wiem czy da się coś z tym zrobić.

To dzieło informatyków, czyli nadludzi, którzy są lekko oderwani od rzeczywistości.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: wyszukiwarka

Post autor: KrisssK »

hmmm,
nie da się szukać wpisując "F2" bo za krótka nazwa, nie da się wyszukać wpisując "Fisher" bo za duża częstotliwość słowa (jednak w to wątpię) i jak tu wyszukać posty dotyczące Fishera F2 :smt017
Nadludzie chyba przesadzili.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wyszukiwarka

Post autor: ProScan »

Spróbuję się tym zainteresować, ale w panelu administratora chyba nie ma takiej opcji, żeby modyfkwać działanie wyszukiwarki.

Taka ogólna tendencja światowa - mało rozgarnięty informatyk (za to z potężną wiedzą) zapisuje jakieś kretyństwo, a zwykły człowiek musi potem z tym kretyństwem żyć.

Dam znać jak coś ustalę - chyba że ktoś z czytających, kto ma do czynienia z phpBB, zna remedium.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wyszukiwarka

Post autor: ProScan »

Mechanizm zmodyfikowany. Da się już szukać popularnych słów. Gorzej z tymi za krótkimi, ale może w tym temacie też uda się coś wymyślić.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ