Witam , szybkie pytanko co kupic tylko z tych dwoch sprzetow , oczywiscie cewki DD ?
Oczekuje glebokosci , stabilnosci (zbednego popierdywania),wykonania porzadnego (zeby np. po uderzeniu w krzaki czy drzewo sie nierozlecial) .
Glownie bede chodzil po lasach , nie pogardze miltarka .
Za odp. z gory thx.
Garrett EuroAce lub Teknetics Delta 4000
Re: Garrett EuroAce lub Teknetics Delta 4000
viewtopic.php?f=3&t=2850
Proszę przeanalizować istniejący wątek (wątki) i ewentualnie tam zadawać dalsze pytania.

proscan