Ostatnio wpadł mi do głowy taki oto pomysł.
Zastanawiam sie czy mojego ukochanego orzełka, można usprawnić zakładając wyświetlacz od Xlt.
Czy jest szansa że taka przeróbka zadziała?
Czy raczej wybić sobie z głowy taka abstrakcję?
Proszę o podpowiedź.
Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
-
drifters24
- Posty: 6
- Rejestracja: śr sty 29, 2014 4:35 pm
Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Teoretycznie jest to możliwe. Konieczny byłby procesor odczytujący wysyłaną informację do wyświetlacza znakowego i zamieniający ją na postać strawną dla wyświetlacza graficznego.
To kupa pracy (wiem, bo robiłem coś podobnego dla modelu Eagle II). Dla hobbysty.

proscan
To kupa pracy (wiem, bo robiłem coś podobnego dla modelu Eagle II). Dla hobbysty.

proscan
-
drifters24
- Posty: 6
- Rejestracja: śr sty 29, 2014 4:35 pm
Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Dziekuję za odpowiedź, jestem zainteresowany.
Proszę jeszcze o podanie na maila kosztu takiej usługi wraz z częściami xlt. W najbliższym czasie będę wymieniać u Pana przewód cewki i jeżeli cena przeróbki mnie nie zabije to dobijemy targu.
Pozdrawiam
Proszę jeszcze o podanie na maila kosztu takiej usługi wraz z częściami xlt. W najbliższym czasie będę wymieniać u Pana przewód cewki i jeżeli cena przeróbki mnie nie zabije to dobijemy targu.
Pozdrawiam
Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Bez obrazy, ale nie będzie Pana stać dać takich pieniędzy, za które mógłbym podąć się takiego zadania.
Za te pieniądze kupiłby Pan sobie nowy, dobrej klasy wykrywacz.

proscan
Za te pieniądze kupiłby Pan sobie nowy, dobrej klasy wykrywacz.

proscan
-
drifters24
- Posty: 6
- Rejestracja: śr sty 29, 2014 4:35 pm
Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
W pełni rozumiem i bardzo dziękuję za pomoc. 

Re: Whites Eagle Spectrum a wyświetlacz XLT?
Nie ma za co.
Pytał Pan czy jest to możliwe - odpowiedziałem, ze teoretycznie tak.
W praktyce opłacalne byłoby to, gdyby sam posiadacz Spectruma o zacięciu hobbystyczno-elektronicznym z umiejętnością programowania mikrokontrolerów chciał się w to bawić.

proscan
Pytał Pan czy jest to możliwe - odpowiedziałem, ze teoretycznie tak.
W praktyce opłacalne byłoby to, gdyby sam posiadacz Spectruma o zacięciu hobbystyczno-elektronicznym z umiejętnością programowania mikrokontrolerów chciał się w to bawić.

proscan