Złamałem i zgubiłem wtyczkę od cewki koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 cm) do Minelab x-terra 70. Czy mógł bym liczyć na Pana pomoc i wymianę tej wtyczki, albo całego kabla ? Dzwoniłem w tej sprawie do Vikinga ale odesłali mnie do Producenta, ponieważ nie naprawiają kabli z wtyczkami , ani tez nie udostępniają schematów połączeń kabli ( nie wiem jaki kolor kabla ma być podpięty pod dany pin w puszcze elektronicznej )
Pozdrawiam Serdecznie !!
Ułamana wtyczka od sondy koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 cm)
Re: Ułamana wtyczka od sondy koncentrycznej 7,5 kHz 9" (22 c
Proszę zwrócić się za radą Vikinga do producenta z prośbą o podanie rozkładu przewodów we wtyczce.

proscan
proscan