fisher f5 vs x-terra 305
fisher f5 vs x-terra 305
Szukam wykrywacza, kwota: około 1500zł. Wykrywacz WYŁĄCZNIE na monety i biżuterię, nie interesują mnie militaria i złom. Zależy mnie na dobrej dyskryminacji, identyfikacji i wskaźnika głębokości znaleziska. Jeśli chodzi o zasięg - jak srebrną monetę wielkości 2 zł w powietrzu jak złapie z 25-30 cm to będę zadowolony. Zastanawiam się nad modelami z tematu, jeśli możecie polecić inne sprzęty 'lepsze" do tego co potrzebuję, jestem otwarty na propozycje 
Re: fisher f5 vs x-terra 305
Obydwa wykrywacze są stosunkowo "szybkie", natomiast wydaje mi się, że oczywiście subiektywnie fisherek jest ciut skuteczniejszy i odrobinę lepiej wyważony. Miałem F5 i chodziłem kolegą z 305. Generalnie porównując zawsze "widzieliśmy" nawzajem swoje sygnały, ale ja chyba trochę szybciej mogłem przemiatać, aby je zlokalizować.