Witam
Chciałbym wymienić przedni panel elektroniki oraz uszczelniacz przy magazynku od baterii. I teraz moje pytanie jest takie czy da się sam ten panel wymienić czy jednak całą obudowę trzeba. Jak wyglądała by kwestia dalszej wodoodporności i czy była by na to udzielona jakaś gwarancja. Prosił bym również o wycenę naprawy jeśli to możliwe.
Pzdr.
Wymiana obudowy elektroniki Garrett At Pro
Re: Wymiana obudowy elektroniki Garrett At Pro
A konkretnie co się stało z przednim panelem?
I o co chodzi? O sam panel (ten przeźroczysty plastik?), klawiaturę, czy może wyświetlacz?
PROSZĘ konkretniej - najlepiej ze zdjęciem uszkodzeń.

proscan
I o co chodzi? O sam panel (ten przeźroczysty plastik?), klawiaturę, czy może wyświetlacz?
PROSZĘ konkretniej - najlepiej ze zdjęciem uszkodzeń.
proscan
Re: Wymiana obudowy elektroniki Garrett At Pro
Tak jak widać na zdjęciach chodzi mi głównie o wymianę tej szybki przezroczystej. Niestety niefortunnie upadł no i kawałek zrobił się biały i zrobiło się lekkie wybrzuszenie. Głównie wchodzę z nim do wody i nie chciałbym aby elektryka siadła .
Pzdr.
Pzdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Re: Wymiana obudowy elektroniki Garrett At Pro
OK. Teraz jasne. Mam takie używane panele. Gorzej z naklejkami. Sama obudowa nie wygląda na uszkodzoną.
Wycenę prześlę na email. Proszę równocześnie o kontakt z firma Talcomp.

proscan
Wycenę prześlę na email. Proszę równocześnie o kontakt z firma Talcomp.
proscan