Viking 8 MX obsługa

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
asterix
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 09, 2016 9:48 am

Viking 8 MX obsługa

Post autor: asterix »

Witam i dziękuję za wypowiedż .Mam jeszcze taką prośbę ,chciałbym jeszcze poustawiać go na dyskryminacji ,jednak nigdzie nie ma do niego instrukcji ,możesz pomóc Proscan ?może chociarz krótki opis tych pokręteł ...proszę .Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Viking 8 MX Armand Automatic - zdziwienie ...

Post autor: ProScan »

Ja także nie mam instrukcji do tego modelu (i nawet nie wiem jakie ma regulatory).

Ale to ma chyba góra dwa pokrętła - co tam jest niezrozumiałego?

:pa

proscan
asterix
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 09, 2016 9:48 am

Re: Viking 8 MX Armand Automatic - zdziwienie ...

Post autor: asterix »

Zawracam Ci głowę Proscan ,dzięki za cierpliwość ...Tak to wygląda ...Nie wiem do czego jest to pokrętło przy wejściu cewki ,i te pokrętła na all metal to rozgryzłem tylko dyskryminacja mnie nurtuje ,jak to poustawiać ...Jeszcze raz sory i jak możesz to poświęć mi chwilkę na odpowiedż.Pozdrawiam
Załączniki
111.jpg
11.jpg
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Viking 8 MX obsługa

Post autor: ProScan »

Sensitivity - czułość Bez komentarza
Ground Balance - strojenie do gruntu. Auto (jakaś sztywna nastawa), MAN(ual) - strojenie ręczne pokrętłem. Tak kręcimy, aby przy ruchach sondą góra-dół detektor jak najmniej reagował na grunt (stroić najlepiej w trybie ALL METAL)
3 pokrętło to dyskryminacja. Działa tylko w trybie REJECT.
Pinpoint - do namierzania znaleziska.

Z tyłu zapewne jakiś patent własnej roboty do regulacji głośności.

:pa

proscan
asterix
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 09, 2016 9:48 am

Re: Viking 8 MX obsługa

Post autor: asterix »

Dziękuję BARDZO :S :th :D Pozdrawiam
ODPOWIEDZ