Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
asterix
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 09, 2016 9:48 am

Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Post autor: asterix »

Witam.Szukam czegoś o przyzwoitych zasięgach na drobnicę ,wiosna blisko .Znalazłem takie coś http://mocnysygnal.pl/pl/p/Makro-CF77-Coin-Finder/105 .Bardzo mało informacji jest na temat tego wykrywacza ,Proszę o wypowiedzi użytkowników lub byłych użytkowników :) Pozdrawiam
asterix
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 09, 2016 9:48 am

Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Post autor: asterix »

Panowie ,nikt nic nie wie ? A może Nokta velox one ? Proszę o wypowiedzi ,że bym nie zdążył wydać pieniędzy bo zawsze jakaś dziura w domku jest do załatania...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Post autor: ProScan »

Nt VELOX ONE jest już wątek. :smt018 :m

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... =10&t=3233

jeśli nikt nie ma nic d potwierdzenia, to należy poszukać na innym forum. jeśli też nic, to inteligentnemu czytelnikowi coś to powie... Sprzęt egzotyczny! Oczywiście jest trochę ludzi, którzy lubią poeksperymentować i/lub przyszpanować sprzętem, którego nikt nie ma - jeśli ma się taką żyłkę, to należy sobie taki sprzęt kupić!

:pa

proscan

PS
Inwestycja w dom jest zawsze lepsza, niż wydawanie pieniędzy na głupoty (uwaga - nie jestem żoną Asterixa).
asterix
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 09, 2016 9:48 am

Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Post autor: asterix »

Witam.Dziękuję za wypowiedż Adminie ,na jednym z forów znalazłem użytkownika tego czegoś ,skontaktowałem się z nim i jak tylko zjadą śniegi jesteśmy umówieni na testy ,twierdzi ,że jemu pasuje i po roku użytkowania nie zamienił by go na nic innego w porównywalnej cenie ,porównamy ,zobaczymy ale faktycznie cena ponad 3 k ...raczej dam sobie luzu Pozdrawiam
remi79
Posty: 92
Rejestracja: czw cze 13, 2013 9:39 pm

Re: Makro CF77 Coin Finder. Cóż to takiego ?

Post autor: remi79 »

Witam
Za 3 tys, naprawdę możną mieć "sprawdzony" sprzęt.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ