GOLDEN MASK 4 PRO 18KHZ
GOLDEN MASK 4 PRO 18KHZ
Witam mam ten wykrywacz z cewką spider 12 po ostatnim wypadzie wykrywaczowi coś odbiło cały czas brzęczy i popiskuje nie da się z nim normalnie chodzić nawet na czułości na najniższym poziomie czyli 1. Zauważyłem że wykrywacz odzywa się tylko na cewce bez cewki jest cisza począsanie nie powoduje popiskiwania itp natomiast gdy cewka jest podłączona lekkie drżenie ręki powoduje jego popiskiwanie nawet puknięcia w cewkę powodują jego popiskiwanie a wszystko ustawione na najniższych parametrach.Kabel jest cały ....co może być powodem? Wtyk?
Re: GOLDEN MASK 4 PRO 18KHZ
Powodem jest zapewne cewka.
Bez cewki to tak jakby testował Pan radio bez anteny - większość odbiorników, gdy nie ma sygnału jest wyciszona. Test radia bez anteny jest bez sensu - tak samo test wykrywacza na stabilność bez cewki nie mówi w zasadzie nic.
Proszę sprawdzić na innej sondzie.

proscan
Bez cewki to tak jakby testował Pan radio bez anteny - większość odbiorników, gdy nie ma sygnału jest wyciszona. Test radia bez anteny jest bez sensu - tak samo test wykrywacza na stabilność bez cewki nie mówi w zasadzie nic.
Proszę sprawdzić na innej sondzie.
proscan
Re: GOLDEN MASK 4 PRO 18KHZ
Witam,dziękuje za odpowiedz, powodem był wtyk który wchodzi do elektroniki.Pozdrawiam