Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
bardzo podoba mi się podłokietnik ze zdjęcia wyżej . Są może dostępne takie sztuki ?
Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
Pozwolę sobie potwierdzić opinię. Z nowym wyświetlaczem mam wrażenie, że obraz jest nieco czytelniejszych. A główna zaleta to praca przy mocnym słońcu - wszystko zdecydowanie lepiej widać niż na starym "niebieskawym" ekranie.Przy okazji wymienię zalety stosowania tych nowych wyświetlaczy:
Jakość obrazu jest doskonała - znacznie lepsza niż oryginalnych LCD (widać to na powyższych zdjęciach, ale w rzeczywistości jest jeszcze lepiej);
Nieznacznie, ale zauważalna poprawa szybkości wyświetlania;
Podświetlenie pobiera nieznaczny prąd -w zasadzie można pracować na podświetleniu cały czas;
Brak przetwornicy - zmniejszenie wagi i brak dodatkowych zakłóceń podczas pracy przetwornicy.
Dziękuję!
Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
Witam wysiadł mi wyświetlacz od dfx spektrum , elektronik nie potrafił go naprawić co zrobić?
Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
Przysłać do mnie na wymianę.
(czyli wymiana elektronika na proscan, który wymieni LCD).

proscan
(czyli wymiana elektronika na proscan, który wymieni LCD).
proscan
Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
Jaki jest koszt wymiany . czytałem że są jakieś zamienniki bo oryginał nie do przejścia cenowo
Re: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
O zamiennikach jest w niniejszym wątku - strona 1. Oryginały (kupowane u Whitesa) są bardzo drogie i gorszej jakości.
W sprawie cen proszę o kontakt email.

proscan
W sprawie cen proszę o kontakt email.
proscan