TM 808 "tuning"

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
Litościwy
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 20, 2006 9:31 am

TM 808 "tuning"

Post autor: Litościwy »

Witam,
Zasłyszałem gdzieś, że możliwa jest modyfikacja w TM808 polegająca na zwiększeniu rozstawu sond. Na zwiększaniu zasięgu mi nie zależy ale "znieczulenie" na mniejsze obiekty by mi się przydalo. Czy taka przeróbka ma sens, sprzęt jest stabilny? I kto ewentualnie móglby ją wykonać.

pozdrawiam,
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: TM 808 "tuning"

Post autor: ProScan »

Witam,

Tego typu tuningiem nie zajmowałem się (i raczej nie zamierzam).

Zmniejszenie czułości na drobiazgi można uzyskać po prostu unosząc go do góry. Można też zmniejszyć czułość pokrętłem Signal Balance.

Inne informacje na email.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ