Czy możecie pomóc? (od MD3010 do Tesoro Cibola)

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
jajo
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:31 am

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: jajo »

Ja tez z ciekawosci gdzie wyczailes tego Tesoro i za ile jezeli mozna wiedziec??? :oops:
macięty
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 05, 2007 9:32 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: macięty »

Pan W. Z Gdyni, bynajmniej tak zrozumiałem.
macięty
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 05, 2007 9:32 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: macięty »

Gdzie? w DENAR-ze w Gdyni. Jeden został po tym jak ktoś zamówił i zrezygnował. Cena 1550 PLN brutto. Dryndnij do DENAR-a i pogadaj kiedy dostawa (jeśli nie ma obecnie na stanie) Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: ProScan »

Do czego to doszło że Denara mi tutaj reklamują :smt021

:lol:

Spytaj Macięty o adres i nr telefonu do serwisu. Podobno jest już jakiś nowy serwisant Denara (podam namiary na forum).

:pa

proscan
macięty
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 05, 2007 9:32 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: macięty »

PROSCAN......................... LITOŚĆI, nie pomyślałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:oops: Głupio wyszło...................
o numer i namiary spytam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: ProScan »

:P :P :P

Nie przejmuj się - gdyby mi to bardzo przeszkadzało to bym po prostu wyciął.

:pa

proscan
slawekdoman
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: slawekdoman »

Czesc!
Ale o litosc raczej pros, bo gdzie bedziesz w przyszlosci serwisowal swoje Tesoro :?: :lol: :D
Pozdrawiam - Slawek
macięty
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 05, 2007 9:32 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: macięty »

=D>
slawekdoman
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: slawekdoman »

Witam!
Zapewne sam sobie bijesz brawo za splodzenie tego watku. Piszesz o sprzecie za 700 - 800, a ponoc kupiles za ponad 1500. Prosisz o rady dotyczace sprzetu uniwersalnego, wybierasz typowo na kolor. Mieszasz na ogolnopolskim forum, a i tak kupujesz w Gdyni.
Gdybym byl bardziej wylewny, napisalbym tak jak pisze sie w moich stronach i okreslil te historie krotko - sr..... w banie! Dlatego, ze nie jestem, ogranicze sie do stwierdzenia - ale pieknie i chytrze sie zaprezentowales.
Pozdrawiam - Slawek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy możecie pomóc?

Post autor: ProScan »

OK, ja tego tak ostro nie postrzegam (jest mi to raczej obojętne).

Oczywiście podawanie nieprawdziwych kryteriów jest bardzo zniechęcające w przypadku udzielania porad, bo człowiek się stara wstrzelić w możliwości finansowe, a tu... bach !

Cibolę znam tylko ze słyszenia, więc nie wiem czy to był dobry wybór (ciekawe np. jak wygląda w porównaniu z ACE 250 z sondą 9x12).

Macięty jeśli będzie chciał odpowiedzieć to ... niech machnie ręką.

Zresztą porad może teraz szukać u dealera u którego kupił i jego serwisanta (piszę bez złośliwości).

Wątek zamykam - temat się wyczerpał.

:pa

proscan
Zablokowany