witam mam do kupienia t2 ale musialbym sprzedac gti a znim jestem juz oswojony a o t2 wiem prawie co nic moze bys mi doradzil czy ta zamiana ma sens.
pozd.
gti 2500 a teknetics t2
Re: gti 2500 a teknetics t2
Oj - to pytanie jest zbyt mało konkretne.
Ma sens jeśli masz np. uszkodzenie stawu łokciowego i nie masz siły dźwigać swojego GTI. Albo, ma sens jeśli przerzucasz się na poszukiwanie samorodków lub innej drobnicy.
itd.
proscan
Ma sens jeśli masz np. uszkodzenie stawu łokciowego i nie masz siły dźwigać swojego GTI. Albo, ma sens jeśli przerzucasz się na poszukiwanie samorodków lub innej drobnicy.
itd.
proscan
Re: gti 2500 a teknetics t2
witam
Marcin na Twoim miejscu zostałbym przy GTI bo to sprzęt sprawdzony.
T2 to nowinka na rynku poczekałbym z rok lub dwa na recenzje użytkowników. Zawsze przy zmianie sprzetu mocno się zastanawiam a opinie użytkowników są decydujące
. Nie lubię nowinek
a może coś innego niż T2?
pzdr
Marcin na Twoim miejscu zostałbym przy GTI bo to sprzęt sprawdzony.
T2 to nowinka na rynku poczekałbym z rok lub dwa na recenzje użytkowników. Zawsze przy zmianie sprzetu mocno się zastanawiam a opinie użytkowników są decydujące
. Nie lubię nowinek
a może coś innego niż T2?
pzdr
Re: gti 2500 a teknetics t2
z moi stawym lokciowym jest wszystko wpozo gti nie jest znowu taki ciezki
dzieki wam za szybkom odpowiedz zastanawialem sie dlatego bo t2 byl za 2000 zl a szkoda mi bylo sprzedac gti.
pozd.
pozd.