dobry na poczatek?
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
dobry na poczatek?
Witam,od pewnego czasu rozwazam kupno wykrywacza.Nastawiam sie glownie na militarke(nie na plaze).oto moje propozycje:
http://allegro.pl/item182008584_wykrywa ... ancja.html
http://allegro.pl/item182304236_profesj ... _nowy.html
http://allegro.pl/item181308265_wykrywa ... 006ss.html
http://allegro.pl/item181078482_nowy_wy ... rancj.html
Co wybrac??tak do 400zł
Dzieki
http://allegro.pl/item182008584_wykrywa ... ancja.html
http://allegro.pl/item182304236_profesj ... _nowy.html
http://allegro.pl/item181308265_wykrywa ... 006ss.html
http://allegro.pl/item181078482_nowy_wy ... rancj.html
Co wybrac??tak do 400zł
Dzieki
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
Re: dobry na poczatek?
sklanial bym sie do tego ostatniego
Re: dobry na poczatek?
Raczej nic.
Wszystkie są produkowane w Chinach i są badziewne.
Najlepszy byłby ten ostatni, ale ze względu na sprzedającego (nie wzbudza zaufania robiąc takie błędy ja "sąda", "suchawki" i wiele, wiele innych) także zalecam omijanie tej oferty szerokim łukiem.
proscan
Wszystkie są produkowane w Chinach i są badziewne.
Najlepszy byłby ten ostatni, ale ze względu na sprzedającego (nie wzbudza zaufania robiąc takie błędy ja "sąda", "suchawki" i wiele, wiele innych) także zalecam omijanie tej oferty szerokim łukiem.
proscan
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
Re: dobry na poczatek?
wiec co kupic?
Re: dobry na poczatek?
Trochę mało kasy.
Na militarkę, to może jakiś PI wystarczy.
proscan
Na militarkę, to może jakiś PI wystarczy.
proscan
Re: dobry na poczatek?
Proscan z tego o zauwazylem nie wypowiadasz sie w sprawie krajowych producentow ale zy rutus first nie bylby w tym przedziale cenowym ? na militarke nic wiecej na poczatek chyba nie trzeba 
Re: dobry na poczatek?
Rutus First nie jest produkowany (gdy był to i tak więcej kosztował), więc w grę wchodziłaby tylko używka. A skoro używka wchodzi w grę, to możliwości się poszerzają - ale to zależy od sprzedawców.
Ale fakt - polskich nie polecam, niech zrobią to za mnie inni, jeśli chcą.
W tym dziale chciałbym pomóc komuś w wyborze spośród sprzętu którym się zajmuję. Konstrukcje rzemieślnicze, chińskie itp są poza zakresem mojej działalności.
Tutaj pytanie było konkretne - wskazałem moim zdaniem najlepszy, ale nie mogłem go z czystym sumieniem polecić.
proscan
Ale fakt - polskich nie polecam, niech zrobią to za mnie inni, jeśli chcą.
W tym dziale chciałbym pomóc komuś w wyborze spośród sprzętu którym się zajmuję. Konstrukcje rzemieślnicze, chińskie itp są poza zakresem mojej działalności.
Tutaj pytanie było konkretne - wskazałem moim zdaniem najlepszy, ale nie mogłem go z czystym sumieniem polecić.
proscan
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
Re: dobry na poczatek?
ty mowisz jakic PL a ja o co chodzo??:)
Re: dobry na poczatek?
PI nie pl (impulsowy). Nazwy nie podam, bo to rzemieślnicza kontrukcja.
proscan
proscan
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
Re: dobry na poczatek?
a moze garret ace 150?
Re: dobry na poczatek?
600zł i raczej na monety.
proscan
proscan
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
Re: dobry na poczatek?
i naprawde nic dla mnie nie ma nawet za 600zl??
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
Re: dobry na poczatek?
http://allegro.pl/item182597948_wykrywa ... lf_fv.html a moze ten by sie nadal na poczatek?
Re: dobry na poczatek?
Również (plażowy) moneciak.
proscan
proscan
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm