Pozdrawiam serdecznie, Waldek.
wymiana przewodu w XLT
wymiana przewodu w XLT
Witam. Dreptam ze swoim Whitesem XLT już 7 lat i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów... do dzisiaj
Właśnie zobaczyłem, że przewód tuż przy cewce jest pęknięty (a raczej osłona przewodu) i zapewne wkrótce będę musiał go wymienić. I moje pytanie: czy do wymiany przewodu muszę wysłać cały wykrywacz, czy wystarczy że wyślę cewkę? Wykrywacz cały czas pracuje bez zarzutu. Acha, i ile taki przewód (z naprawą) kosztuje??
Pozdrawiam serdecznie, Waldek.
Pozdrawiam serdecznie, Waldek.
Re: wymiana przewodu w XLT
Witam,
Wystarczy wysłać samą sondę.
Cenę podam na email. Od razu nadmienię, że nie jest niska, bo wymiana jest czasochłonna a i sam oryginalny kabel White'sa do najtańszych nie należy.
proscan
Wystarczy wysłać samą sondę.
Cenę podam na email. Od razu nadmienię, że nie jest niska, bo wymiana jest czasochłonna a i sam oryginalny kabel White'sa do najtańszych nie należy.
proscan