Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
arczi262
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 5:42 pm

Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!

Post autor: arczi262 »

Witam wszystkich ,czy może mi ktos podpowiedzieć czy opłaca się kupić ten wykrywacz?? na plażę no i do lasku.
DUKAT 7
http://www.allegro.pl/item206402498_wyk ... cenie.html
na droższy sprzęt mnie nie stać/. :idea:
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!

Post autor: ProScan »

Może niech się ktoś inny wypowie.

Może przy okazji się dowiemy czym się różni Master III (za 650zł) od Dukata 7 (za 800zł, w promocji 700).

Ja na pierwszy rzut oka nie widzę (zdjecia identyczne):

http://www.allegro.pl/item201319464_201319464.html

http://www.allegro.pl/item206402498_wyk ... cenie.html

:pa

proscan

PS
Przypominam że ProScan nie zajmuje się polskimi wykrywaczami.
arczi262
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 5:42 pm

Re: Pierwsza wykrywka ,pomóżcie!!!!

Post autor: arczi262 »

niewiedziałem #-o , dzięki :D
ODPOWIEDZ