Hardy sprzęt po raz pierwszy

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
adahaska
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 1:01 pm

Hardy sprzęt po raz pierwszy

Post autor: adahaska »

Witam
Poszukuję dodatkowych informacji na temat wykrywacza "HARDY". Może ktoś ma ten sprzęt i zechce coś o nim napisac. Wykrywaczami interesuję sie od niedawna i cała moja wiedza (o ile o takiej można mówic) pochodzi z "Forum Odkrywcy", a tam od 2 miesięcy "nihil novi" w tym temacie. Ogólnie szukam wykrywacza o uniwersalnym profilu ze wskazaniem na głębiej zalegające fanty, stabilnego w cenie 1-2 tys. Problem złożoności nastaw opanuję, aczkolwiek nie chcę zbyt często "kręcic gałkami"

p.s. Bardzo cenię sobie opinie Pana Piotra za fachowośc i obiektywizm

Pozdrawiam adahaska
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Hardy sprzęt po raz pierwszy

Post autor: ProScan »

O Hardym nic nie wiem, poza tym co widać na zdjęciach i co sam producent (tajny) zechciał napisać. :smt102

Odradzam kupowanie sprzętu, który nie jest szeroko stosowany (chyba ze ktoś lubi testować niesprawdzone konstrukcje) i którego producent jest nieznany. [-X

Chętnie więc sam usłyszę od użytkowników cóż to takiego jest. :-k

:pa

proscan
adahaska
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 1:01 pm

Re: Hardy sprzęt po raz pierwszy

Post autor: adahaska »

Tego się obawiałem. Producent zakamuflował się tak skutecznie, że "i Hardym nie przeskoczysz". Ta mgła tajemnicy raczej nie pomaga przy podejmowaniu decyzji zakupu.
Dziękuję za odpowiedź.

adahaska
ODPOWIEDZ