garret1350
garret1350
Coś jest w moim garecie nie tak, jak jest mokro to cewka to z przerwami daje sygnał, z kablem też jest coś nie tak tylko nie wiem czy przy cewce czy przy module, garret ma niecałe 2 lata.
Re: garret1350
Witam,
Czy tych objawów nie było wcześniej ?
Jeśli kabel ma zerwany ekran, to można się spodziewać wszelkich dziwnych reakcji.
proscan
Czy tych objawów nie było wcześniej ?
Jeśli kabel ma zerwany ekran, to można się spodziewać wszelkich dziwnych reakcji.
proscan
Re: garret1350
Oczywiście przedtem tego nie było może mi pan podac rezystancje cewek pomierzyłbym sobie a jak nie da rady wysłał bym cewkę do sprawdzenia i ewentualniej naprawy.
Re: garret1350
Nie mam pod ręką cewki GTP że by zmierzyć.
Ale znajomość rezystancji i tak nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu.
proscan
Ale znajomość rezystancji i tak nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu.
proscan
Re: garret1350
więc bede zmuszony wysłac ja do Pana ale dopiero w sezonie zimowym