garret1350

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
ryhopl
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 05, 2007 2:22 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie

garret1350

Post autor: ryhopl »

Coś jest w moim garecie nie tak, jak jest mokro to cewka to z przerwami daje sygnał, z kablem też jest coś nie tak tylko nie wiem czy przy cewce czy przy module, garret ma niecałe 2 lata.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: garret1350

Post autor: ProScan »

Witam,

Czy tych objawów nie było wcześniej ?

Jeśli kabel ma zerwany ekran, to można się spodziewać wszelkich dziwnych reakcji.

:pa

proscan
ryhopl
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 05, 2007 2:22 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: garret1350

Post autor: ryhopl »

Oczywiście przedtem tego nie było może mi pan podac rezystancje cewek pomierzyłbym sobie a jak nie da rady wysłał bym cewkę do sprawdzenia i ewentualniej naprawy.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: garret1350

Post autor: ProScan »

Nie mam pod ręką cewki GTP że by zmierzyć.

Ale znajomość rezystancji i tak nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu.

:pa

proscan
ryhopl
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 05, 2007 2:22 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: garret1350

Post autor: ryhopl »

więc bede zmuszony wysłac ja do Pana ale dopiero w sezonie zimowym
ODPOWIEDZ