Witam
Mam pytanie czy to Pan teraz produkuje Geoscana,bo po kliknięciu na baner Geoscana na forum Odkrywcy wyskakuje strona firmowa Proscan.
Pozdrawiam
reklama Geoscana na Odkrywcy
Re: reklama Geoscana na Odkrywcy
Nie mam nic wspólnego z (i tak nieistniejącym) Geoscanem
Nie wiem jak się to stało.
Mogę się domyślać, że właściciel domeny http://www.geoscan.glt.pl/ założył przekierowanie na moją stronę - tylko on był to w stanie zrobić.
Po co to zrobił - także nie wiem.
Czy zrobił to z miłości do mnie, czy wręcz przeciwnie - sam nie wiem jak mam to rozumieć
Dzięki za zwrócenie uwagi. Nawet nie wiem komu mam to zgłosić - bo Odkrywca przekierowuje na właściwy adres - tylko że adres jest teraz podpięty pod nie tą stronę.
proscan
PS
Geoscan przekształcił się w Geodetektor. Chyba jakaś kłótnia w rodzinie, gdyż prowadzili ją dwaj bracia, o ile dobrze wiem. Być może jestem jakimś pionkiem w tej rozgrywce.
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: reklama Geoscana na Odkrywcy
witam, sprawa jest taka, ze ok. 3 lata temu kupilem wykrywacz Pulser-1 poprzez strone www.geoscan.glt.pl, mam pytanie czy to jest ta sama firma co teraz, ponieważ bylbym zainteresowany kupnem nowej sondy do tego wykrywacza (ewentualnie naprawa starej) ponieważ mam z nia ciagle problemy.. no i jezeli tak to jaka bylaby cena?
Pozdrawiam, P.L.
Pozdrawiam, P.L.
Re: reklama Geoscana na Odkrywcy
Witam,
Wyjaśnienie powyżej.
Wyroby (i metody działania) pseudo producentów, z nazwijmy to grupy południowo wschodniej, to ostatnie chamstwo i dziadostwo.
Ja jako znany pożeracz i krytykant polskich producentów pozwolę sobie wyrazić głębokie ubolewanie, że dał się Pan nabrać (oszukać?) i kupił Pan to czego nazwy nie wymienię.
Jeśli zamierza Pan nadal coś dokupować do tego czego nazwy nie wymienię, to moje ubolewanie jest jeszcze większe. A mówią że mądry Polak po szkodzie.
proscan
Wyjaśnienie powyżej.
Wyroby (i metody działania) pseudo producentów, z nazwijmy to grupy południowo wschodniej, to ostatnie chamstwo i dziadostwo.
Ja jako znany pożeracz i krytykant polskich producentów pozwolę sobie wyrazić głębokie ubolewanie, że dał się Pan nabrać (oszukać?) i kupił Pan to czego nazwy nie wymienię.
Jeśli zamierza Pan nadal coś dokupować do tego czego nazwy nie wymienię, to moje ubolewanie jest jeszcze większe. A mówią że mądry Polak po szkodzie.
proscan
Re: reklama Geoscana na Odkrywcy
Mimo mojej interwencji u adminów domeny glt, oszukani klienci firmy Geoscan nadal są kierowani do mnie.
Zanim więc kupisz wykrywacz z grupy puławskiej - puknij się dwa razy w czoło...
... bo potem pozostanie Ci tylko walenie głową w ścianę z bezsilności.
proscan
Zanim więc kupisz wykrywacz z grupy puławskiej - puknij się dwa razy w czoło...
... bo potem pozostanie Ci tylko walenie głową w ścianę z bezsilności.
proscan