Pulsar 3 instrukcja obsługi
Pulsar 3 instrukcja obsługi
Witam.
Dleczego szanowny Pan Administrator zamyka mój wątek?
Przecież ktoś z użytkowników forum, moż posiadać instrukcję do Pulsara 3, i moż mi ją pożyczyć, darować lub sprzedać jak książkę którą się już przeczytało. To, że kiedyś nikt na podobne zapytanie nie odpowiedzial, nie znaczy, że tym razem będzie tak samo.
Pozdrawiam.
Dleczego szanowny Pan Administrator zamyka mój wątek?
Przecież ktoś z użytkowników forum, moż posiadać instrukcję do Pulsara 3, i moż mi ją pożyczyć, darować lub sprzedać jak książkę którą się już przeczytało. To, że kiedyś nikt na podobne zapytanie nie odpowiedzial, nie znaczy, że tym razem będzie tak samo.
Pozdrawiam.
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
Odpowiem tak:
Skoro nie zrozumiałeś dlaczego zablokowałem (a nie wywaliłem do kosza przez szacunek dla Ciebie i Twojej potrzeby), to przeczytaj jeszcze ten wątek:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=953
Ja nie mam zamiaru promować w jakikolwiek sposób firm i wyrobów tego rodzaju.
Zapytam jeszcze:
- Czy dzwoniłeś, wysyłałeś email do firmy Geodetektor (spadkobierczyni Geoscana)
Jeśli nie - to zrób to i nie licz, że ktoś a Ciebie to zrobi.
Jeśli zrobiłeś, a nie dostałeś odpowiedzi, to napisz o tym na forum. Niech inni też się czegoś dowiedzą.
Kupiłeś ten wykrywacz na aukcji, na której sprzedający piszę że obsługa jest bardzo prosta (bo jest). Dlaczego nie poprosisz go o krótki instruktaż? Wystarczy kilka minut rozmowy. Możesz też zadzwonić do mnie.
proscan
PS
Instrukcje polskich producentów są formą promocji ich wyrobów. Zrozumiał to Rutus i Mrand, którzy je upubliczniają.
Kiedyś zamieściłem skan instrukcji do HS-3 Smętkowskiego, co kilku palantów odebrało jako naruszenie praw autorskich. Instrukcja nadal jest na forum PS, co nie przeszkadza "poszukiwaczom" nadal pytać "czy ktoś nie mógłby udostępnić instrukcji".
Za niedługo tego rodzaju poszukiwaczom trzeba będzie szukać i wykopywać za nich.
Ludwiku Dorn i Sabo ! Nie idźcie ta drogą !
Skoro nie zrozumiałeś dlaczego zablokowałem (a nie wywaliłem do kosza przez szacunek dla Ciebie i Twojej potrzeby), to przeczytaj jeszcze ten wątek:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=953
Ja nie mam zamiaru promować w jakikolwiek sposób firm i wyrobów tego rodzaju.
Zapytam jeszcze:
- Czy dzwoniłeś, wysyłałeś email do firmy Geodetektor (spadkobierczyni Geoscana)
Jeśli nie - to zrób to i nie licz, że ktoś a Ciebie to zrobi.
Jeśli zrobiłeś, a nie dostałeś odpowiedzi, to napisz o tym na forum. Niech inni też się czegoś dowiedzą.
Kupiłeś ten wykrywacz na aukcji, na której sprzedający piszę że obsługa jest bardzo prosta (bo jest). Dlaczego nie poprosisz go o krótki instruktaż? Wystarczy kilka minut rozmowy. Możesz też zadzwonić do mnie.
proscan
PS
Instrukcje polskich producentów są formą promocji ich wyrobów. Zrozumiał to Rutus i Mrand, którzy je upubliczniają.
Kiedyś zamieściłem skan instrukcji do HS-3 Smętkowskiego, co kilku palantów odebrało jako naruszenie praw autorskich. Instrukcja nadal jest na forum PS, co nie przeszkadza "poszukiwaczom" nadal pytać "czy ktoś nie mógłby udostępnić instrukcji".
Za niedługo tego rodzaju poszukiwaczom trzeba będzie szukać i wykopywać za nich.
Ludwiku Dorn i Sabo ! Nie idźcie ta drogą !
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
ProScan pisze:Kiedyś zamieściłem skan instrukcji do HS-3 Smętkowskiego, co kilku palantów odebrało jako naruszenie praw autorskich. Instrukcja nadal jest na forum PS, co nie przeszkadza "poszukiwaczom" nadal pytać "czy ktoś nie mógłby udostępnić instrukcji"
Widzę, że pije Pan do mnie. Poszukam jeszcze na forum PS (mam nadzieje, że to jest forum Poszukiwań Skarbów, a nie ProScan'u), a jak nie znajdę jeszcze raz sie uprzejmie spytam o te instrukcję.
Pozdrawiam!
Jędrzej
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
A witam,
Cenię ludzi inteligentnych. Ale pytających o instrukcję do HS 3 jest więcej (średnio jeden na kwartał).
To jest pierwsze pytanie. Ja go nie otrzymałem, bo nie loguję się na forum PS.
Na pytania kierowane bezpośrednio do mnie (a nie wrzucone w otchłań internetu) zawsze odpowiadam.
Instrukcja jest tutaj:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=15925
Powodzenia !
proscan
PS
Nie wiem skąd się wzięło, że po instrukcje to akurat do mnie. Po tłumaczenia instrukcji zachodnich producentów - proszę bardzo. Po instrukcję polskich producentów - do nich samych.
Widzę, że pije Pan do mnie.
Cenię ludzi inteligentnych. Ale pytających o instrukcję do HS 3 jest więcej (średnio jeden na kwartał).
jeszcze raz sie uprzejmie spytam o te instrukcję
To jest pierwsze pytanie. Ja go nie otrzymałem, bo nie loguję się na forum PS.
Na pytania kierowane bezpośrednio do mnie (a nie wrzucone w otchłań internetu) zawsze odpowiadam.
Instrukcja jest tutaj:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=15925
Powodzenia !
proscan
PS
Nie wiem skąd się wzięło, że po instrukcje to akurat do mnie. Po tłumaczenia instrukcji zachodnich producentów - proszę bardzo. Po instrukcję polskich producentów - do nich samych.
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
Niestety, na wszystkie sposoby, wszystkie kobinacje szukałem tej instrukcji (hs-3) i nie znalazłem. Na Boga, ja za nia zapłacę!
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
Ło matko, nie zauważyłem odpowiedzi jak odpowiadałem (mało inteligentny zbitek słów, ale co tam);) Bardzo dziękuję za ten link. Co do pytania, to zadawałem je wcześniej na PW forum PS.
Pozdrawiam!
Jędrzej
Pozdrawiam!
Jędrzej
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
No to umówmy się, że jest mistrzem spostrzegawczości Pan nie jest.
Za to pogratulować wytrwałości - ma Pan czego chciał.
Na prywatne wiadomosci nie odpowiadam (ani nie czytam), co jest napisane w podpisie poniżej każdej wiadomości, którą napisałem na forum PS.
Powodzenia
proscan
Za to pogratulować wytrwałości - ma Pan czego chciał.
Na prywatne wiadomosci nie odpowiadam (ani nie czytam), co jest napisane w podpisie poniżej każdej wiadomości, którą napisałem na forum PS.
Powodzenia
proscan
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
Zgadzam się, całkowita racjaProScan pisze:No to umówmy się, że jest mistrzem spostrzegawczości Pan nie jest=>=>=>=>=>=>
Na prywatne wiadomosci nie odpowiadam (ani nie czytam), co jest napisane w podpisie poniżej każdej wiadomości, którą napisałem na forum PS.
Jędrzej
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
Pytałem już w kilku miejscach, u Odkrywców też,wysłałem maila do Geodetektora, ale niestety cisza, chyba jakaś zmowa milczenia. Bardziej niz na samej instrukcji zalezałoby mi na schemacie Pulsera.
Może ktoś posiada?
Może ktoś posiada?
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
Witam:
To zdanie dedykuję wszystkim, którzy uważają, że należy popierać "polskie". Polskie co ?
Widziałem, że pytałeś już na forum Elektroda - to dobre miejsce. Ten schemat pewnie już tam jest (zapewne pod inną nazwą, gdyż jak mówiłem te wykrywacze produkuje się na zasadzie zmiany opornika i nazwy).
Sądzę że niewiele różni się do tego:
Proponuję kontakt z właścicielem tej strony, z linku jak na rysunku.
proscan
wysłałem maila do Geodetektora, ale niestety cisza,
To zdanie dedykuję wszystkim, którzy uważają, że należy popierać "polskie". Polskie co ?
Widziałem, że pytałeś już na forum Elektroda - to dobre miejsce. Ten schemat pewnie już tam jest (zapewne pod inną nazwą, gdyż jak mówiłem te wykrywacze produkuje się na zasadzie zmiany opornika i nazwy).
Sądzę że niewiele różni się do tego:
Proponuję kontakt z właścicielem tej strony, z linku jak na rysunku.
proscan
Ostatnio zmieniony śr gru 05, 2007 12:36 am przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Pulsar 3 instrukcja obsługi
Dziękuje bardzo za schemat i nowe namiary.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.