Sovereign problem z akumulatorkiem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
saperr71
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 4:13 pm
Lokalizacja: ostrowiec Św

Sovereign problem z akumulatorkiem

Post autor: saperr71 »

posiadam wykrywacz Sovereign XS-2 PRO mam problem z zasilaniem padł mi orginalny akumulator i chciałbym zastąpić go jakimś innym a boje sie sam eksperymentować .Pobiera on dużo napięcia i zwykle baterie szybko padają. Zastępczo wkladam baterie paluszki ,chodzi na 12v Dziekuje za wszelką pomoc
ziela4rz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 18, 2007 10:50 am

Re: Sovereign problem z akumulatorkiem

Post autor: ziela4rz »

Witam
Proszę zobaczyć to http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=332
a najlepiej post niżej.
Pozdrawiam
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Sovereign problem z akumulatorkiem

Post autor: Zapytanie_email »

Witam
Do wykrywacza Minelab Soverien Ellite używam akumulatora minelaba 12V 1000mAh NiMH ale jest już słaby. Czy jest możliwość jakieś regeneracji tego akumulatora? Wiem że do tego wykrywacza mogę zastosować zwykłe baterie paluszki w dodatkowym pojemniku. Czy mogę używać zamiast paluszków akumulatorków? One mają trochę inne parametry, więc czy to wpłynie na wykrywacz?
Jakoś nie mogę tego znalezc na forum. Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Piotr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sovereign problem z akumulatorkiem

Post autor: ProScan »

Witam,

W linku powyżej jest zdjęcie jak wyglądają akumulatorki do Sovereigna Elite/GT. Jest ich 10 sztuk! Zwykłe artykuły AA w zasobniku dadzą zbyt małe napięcie (bo zmieści się ich tyko 8 sztuk) i nie będzie to dobrze działać.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ