Sovereign problem z akumulatorkiem
Sovereign problem z akumulatorkiem
posiadam wykrywacz Sovereign XS-2 PRO mam problem z zasilaniem padł mi orginalny akumulator i chciałbym zastąpić go jakimś innym a boje sie sam eksperymentować .Pobiera on dużo napięcia i zwykle baterie szybko padają. Zastępczo wkladam baterie paluszki ,chodzi na 12v Dziekuje za wszelką pomoc
Re: Sovereign problem z akumulatorkiem
Witam
Proszę zobaczyć to http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=332
a najlepiej post niżej.
Pozdrawiam
Proszę zobaczyć to http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=332
a najlepiej post niżej.
Pozdrawiam
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Sovereign problem z akumulatorkiem
Witam
Do wykrywacza Minelab Soverien Ellite używam akumulatora minelaba 12V 1000mAh NiMH ale jest już słaby. Czy jest możliwość jakieś regeneracji tego akumulatora? Wiem że do tego wykrywacza mogę zastosować zwykłe baterie paluszki w dodatkowym pojemniku. Czy mogę używać zamiast paluszków akumulatorków? One mają trochę inne parametry, więc czy to wpłynie na wykrywacz?
Jakoś nie mogę tego znalezc na forum. Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Piotr
Do wykrywacza Minelab Soverien Ellite używam akumulatora minelaba 12V 1000mAh NiMH ale jest już słaby. Czy jest możliwość jakieś regeneracji tego akumulatora? Wiem że do tego wykrywacza mogę zastosować zwykłe baterie paluszki w dodatkowym pojemniku. Czy mogę używać zamiast paluszków akumulatorków? One mają trochę inne parametry, więc czy to wpłynie na wykrywacz?
Jakoś nie mogę tego znalezc na forum. Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Piotr
Re: Sovereign problem z akumulatorkiem
Witam,
W linku powyżej jest zdjęcie jak wyglądają akumulatorki do Sovereigna Elite/GT. Jest ich 10 sztuk! Zwykłe artykuły AA w zasobniku dadzą zbyt małe napięcie (bo zmieści się ich tyko 8 sztuk) i nie będzie to dobrze działać.
proscan
W linku powyżej jest zdjęcie jak wyglądają akumulatorki do Sovereigna Elite/GT. Jest ich 10 sztuk! Zwykłe artykuły AA w zasobniku dadzą zbyt małe napięcie (bo zmieści się ich tyko 8 sztuk) i nie będzie to dobrze działać.
proscan