Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Mam jeszcze jedno pytanie. Jaka jest roznica pomiedzy Explorerem XS a Explorerem II
.Moge kupic XS-a z wieloma dodatkami w dobrej cenie. Jescze raz dziekuje za poswiecenie czasu
Re: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Różnice są głównie mechaniczne:
- sonda z czarnego tworzywa;
- nowy dolny wysięgnik z włókna węglowego;
- podpórka metalowa pod podłokietnikiem (zamiast podstawki zakładanej na sondę);
- nowe gniazdo typu duży jack (a nie mały, jak w XS)
- nieco przeprojektowany rozkład klawiszy na panelu;
- jakieś drobne zmiany konstrukcyjne i zmiany materiałów.
I dwie (zauważalne) zmiany w softwarze:
- Dwie liczby identyfikacyjne (a nie jedna)
- płynna regulacja Thresholdu (256 poziomów, a nie 16)
proscan
- sonda z czarnego tworzywa;
- nowy dolny wysięgnik z włókna węglowego;
- podpórka metalowa pod podłokietnikiem (zamiast podstawki zakładanej na sondę);
- nowe gniazdo typu duży jack (a nie mały, jak w XS)
- nieco przeprojektowany rozkład klawiszy na panelu;
- jakieś drobne zmiany konstrukcyjne i zmiany materiałów.
I dwie (zauważalne) zmiany w softwarze:
- Dwie liczby identyfikacyjne (a nie jedna)
- płynna regulacja Thresholdu (256 poziomów, a nie 16)
proscan
Ostatnio zmieniony sob sty 27, 2007 1:59 am przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Różnice, porównanie: Explorer XS - Explorer II
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam