jaki wykrywacz do 1500

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
vismajor
Posty: 41
Rejestracja: pn lut 06, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

jaki wykrywacz do 1500

Post autor: vismajor »

kupię wykrywkę do 1500 zł (uniwersalny ze wskazaniem na drobnicę), może koledzy mi doradzą?-dzięki! :idea:
ja-nowak@wp.p
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: ProScan »

A masz już coś na oku ?

proscan
vismajor
Posty: 41
Rejestracja: pn lut 06, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: vismajor »

solaris,ace150,250
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: ProScan »

Hmm,

Do Solarisa mam powazne zastrzeżenia co do konstrukcji mechanicznej. Mnie ten wykrywacz nie przekonuje, mimo dobrych zasiegów w powietrzu.

Do ACE 250 (bo 150, to raczej dla zupełnie pocztkujących monetkowców) należałoby dokupić drugą większą sondę.

Nie wiem jak ona sie spisze, bo to nowość. Ale cena łączna wyniosłaby < 1300zł, więc warto się zastanowić.

Rozważyłbym jeszcze Muszkietera.

:pa

proscan
vismajor
Posty: 41
Rejestracja: pn lut 06, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: vismajor »

masz na mysli http://www.viking.waw.pl/minelab.htm#minelab01.Ja to sobie tak wymyśliłem-tanio i w dobrej jakości ale czy do 1000 można w przyzwoitej? Pytanie sformułowałem trochę na wyrost ale kto wie.... no właśnie PROSCAN- a do 1000? Moja teściowa zwykła mówić "tanie mięso to psy jedzą" i ma rację!
:smt024
vismajor
Posty: 41
Rejestracja: pn lut 06, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: vismajor »

Z ostatniej chwili: uchwałą sejmiku domowego obcięto mi budżet na wykrywacz- nie zwrócono uwagi na mój rozpaczliwy protest!!!!!!__1000 i ...tyle. Co ty na to PROSCAN?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: ProScan »

Należy ogłosić program "obywatelskiego nieposłuszeństwa" :lol:

To chyba ACE 250 bedzie OK. Chyba że coś tańszego - np. Tracker IV. Albo jakaś "używka".

:pa

proscan
vismajor
Posty: 41
Rejestracja: pn lut 06, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: vismajor »

Dzięki PROSCAN-tak zrobię,jeśli do sezonu nie trafię "używki" to rozumiem że przy 250-tce nie przystoi rozmawiać o ultra2? (na korzyść tej pierwszej) Jak byś miał coś na składzie dla mnie, to jestem otwarty na propozycje-oczywiście do czasu aż kupię albo "używkę albo 250 albo ru.....,którego mi chyba odradzisz albo i nie....
Pozdrawiam
P.s. 90/10 dla 250 -tak?
vismajor
Posty: 41
Rejestracja: pn lut 06, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: vismajor »

Dzięki Proscan za rady -dobrze posłuchać FACHOWCA :idea:
Jeszcze poszukam najtańszej oferty :arrow:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: jaki wykrywacz do 1500

Post autor: ProScan »

O Ultra II nie mam nic do powiedzenia.

"Znam" tylko Solarisa, bo trzymałem go w rękach i machnąłem sobie kilka razy nad obrączką. Dobry zasięg w powietrzu. Mam natomiast poważne zastrzeżenia co do ergonomii tego wykrywacza (np. to odgięcie sondy do przodu jest dla mnie nie do przyjęcia) i jakości niektórych materiałów (np. przełączniki i przyciski).

:pa

proscan
ODPOWIEDZ