Problem z garrett ACE 250 w słońcu

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Problem z garrett ACE 250 w słońcu

Post autor: pawcion123 »

witam!! mam problem z moim ACE 250.zauwarzyłem ze teraz jak są te upały to po kilkunastu minutach szukania w prażącym słońcu mój garret zaczyna wariowac.tj:podzialka przeskakuje od lewej do prawej i wydziela chaotychne sygnaly, zadne wyłączenieiponowne włączenie nie pomaga.po chwili ok 20 min samo ustępuje,lecz znów w upale powtarza sie!!!proszę o rade i pomoc. czy to się kfalifikuje do gwarancji!??.pozdrawiam Paweł!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: ProScan »

Niech zgadnę - baterie te, które były dostarczone wraz z wykrywaczem?

:?:

proscan
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: pawcion123 »

próbowałem takze na tych. ale mam świeże GP2300 akumulatorki 1.2V. i sytuacja się powtarza..co robić/
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: ProScan »

Wygląda na problem z zasilaniem.

Czy to samo dzieje się w "normalnej" temperaturze ?

:pa

proscan
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: pawcion123 »

jak dotychczas wieczorem i o poranku,wtedy kiedy nie ma takiego skwaru było dobrze>>!dzieje sie to w palacym słońcu
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: ProScan »

Garrett to firma z Texasu, więc nasze upały dla nich to ziąb. Proszę jeszcze potestować w różnych warunkach i najlepiej z wymieniając z kimś sondę i elektronikę.

Jak na razie ciągle obstawiam zasilanie.

:pa

proscan
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: pawcion123 »

a jesli to zasilanie to co pan proponuje? gwarancja?!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: ProScan »

Co proponuję? Kupić dobre baterie.

Wykrywacz mogę sprawdzić, ale jeśli urządzenie będzie działało dobrze (nawet po podgrzaniu), to po prostu za przegląd trzeba będzie zapłacić.

:pa

proscan
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: pawcion123 »

ale ja kupiłem nowe akumulatorki GP2300. czy one są niedobre czy też proponuje mi pan konkretne.prosze o odpowiedz i na dziś już daję spokój trzeba przecież iśc spac!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z garret ACE 250

Post autor: ProScan »

czy one są niedobre


A skąd mogę wiedzieć, przecież ich nie badałem! Nie badałem także ładowarki, której Pan używa.

Teraz każdy chińczyk może wydrukować sobie na bateriach wszystko - także logo znanego producenta.

Ja tylko piszę co należy sprawdzić samemu, by nie narazić się na konieczność zapłaty za nieuzasadnione zgłoszenie do naprawy.

Do poniedziałku.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ