Garrett ACE 150 na militarkę ?
Garrett ACE 150 na militarkę ?
Witam mam pytanko jestem początkującym w tym temacie a mianowicie chciałbym się poradzić czy to jest dobry zakup Garrett ACE 150jak na początek mojej przygody z militarką. Chciałbym się dowiedzieć czy ten Wykrywacz będzie sie nadawał na militarkę i czasami na monetki. Czekam na szczerą odpowiedz. Pozdrawiam.
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Na grubszą militarkę (np. bagnet), to raczej średnio. Chyba że interesują Cię łuski, odznaczenia itp.
proscan
proscan
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
witam a monetki będe mógł szukać nim a co można jeszcze zakupić do 500zł a ten wykrywacz jest lepszy od ACE 150 Bounty Hunter TRACKER IV.
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
chiałbym jeszcze sie dowiedzieć coś na temat tego wykrywacza czy on jest wstanie spełnić moje oczekiwania przesyłam link do strony.
http://www.allegro.pl/item376118254_wyk ... aczem.html
http://www.allegro.pl/item376118254_wyk ... aczem.html
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
Na drobiazg ACE 150 jak najbardziej. Tracker też.
Warto wziąć pod uwagę to co napisano tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=587
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1151
proscan
Warto wziąć pod uwagę to co napisano tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=587
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1151
proscan
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
albo coś takiego czy to jest warte zainteresowania jak już wcześniej mówiłem jestem ciemny w tych sprawach dlatego sie tak dopytuję aby nie popełnić jakiegoś błedu przy zakupie.
http://www.allegro.pl/item379661852_wyk ... kupic.html
http://www.allegro.pl/item379661852_wyk ... kupic.html
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
To chiński wykrywacz do monet - kiepski i za drogi. Bez serwisu.
proscan
proscan
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
widzę że naileprzy bedzie tu Garrett ACE-150 teraz jeszcze małe pytanko czy nowy czy może być używany za okazyjną cenę, kupel ktury ma ACE250 powiedział że 150 jest słaba i monet nia nie znajdę czy to prawda.
http://www.allegro.pl/item377812808_gar ... etali.html
http://www.allegro.pl/item377812808_gar ... etali.html
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
ACE 250 jest na pewno lepszy od 150, ale kolega gada trzy po trzy.
Używany z gwarancją Vikinga - dlaczego nie.
proscan
Używany z gwarancją Vikinga - dlaczego nie.
proscan
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
to jeszcze raz ja ponieważ nie mogę się zdecydować co do kupna proszę o ostateczną odp który produkt wybrać, przypomninam interesuje mnie militarka oraz monetki. Wykrywacz może być nowy jak i używany.
1.Garrett ACE-150
2.Bounty Hunter TRACKER IV
3.MINELAB Quattro MP
4.Wykrywacz metali z dyskryminatorem CS-200
5.GC 1010i
wszystkie prezentowane Wykrywacze są zamieszczone na aukcij na allegro. Z góry dziękuję.
1.Garrett ACE-150
2.Bounty Hunter TRACKER IV
3.MINELAB Quattro MP
4.Wykrywacz metali z dyskryminatorem CS-200
5.GC 1010i
wszystkie prezentowane Wykrywacze są zamieszczone na aukcij na allegro. Z góry dziękuję.
Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?
witam po dugim namyśle kupna wykrywacza wrescie się zdecydowałem zakupiłem ACE 250 używkę za dobre pieniądze jeszcze jest ważna gwarancja 1,5 roku.Dziękuję za porady związane z wyborem wykrywacza.Pozdrawiam. Pierwszy wypad Sobota 