Garrett ACE 150 na militarkę ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: czaro1980 »

Witam mam pytanko jestem początkującym w tym temacie a mianowicie chciałbym się poradzić czy to jest dobry zakup Garrett ACE 150jak na początek mojej przygody z militarką. Chciałbym się dowiedzieć czy ten Wykrywacz będzie sie nadawał na militarkę i czasami na monetki. Czekam na szczerą odpowiedz. Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: ProScan »

Na grubszą militarkę (np. bagnet), to raczej średnio. Chyba że interesują Cię łuski, odznaczenia itp.

:pa

proscan
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: czaro1980 »

witam a monetki będe mógł szukać nim a co można jeszcze zakupić do 500zł a ten wykrywacz jest lepszy od ACE 150 Bounty Hunter TRACKER IV.
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: czaro1980 »

chiałbym jeszcze sie dowiedzieć coś na temat tego wykrywacza czy on jest wstanie spełnić moje oczekiwania przesyłam link do strony.

http://www.allegro.pl/item376118254_wyk ... aczem.html
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: ProScan »

Na drobiazg ACE 150 jak najbardziej. Tracker też.

Warto wziąć pod uwagę to co napisano tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=587

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1151

:pa

proscan
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: czaro1980 »

albo coś takiego czy to jest warte zainteresowania jak już wcześniej mówiłem jestem ciemny w tych sprawach dlatego sie tak dopytuję aby nie popełnić jakiegoś błedu przy zakupie.


http://www.allegro.pl/item379661852_wyk ... kupic.html
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: ProScan »

To chiński wykrywacz do monet - kiepski i za drogi. Bez serwisu.

:pa

proscan
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: czaro1980 »

widzę że naileprzy bedzie tu Garrett ACE-150 teraz jeszcze małe pytanko czy nowy czy może być używany za okazyjną cenę, kupel ktury ma ACE250 powiedział że 150 jest słaba i monet nia nie znajdę czy to prawda.


http://www.allegro.pl/item377812808_gar ... etali.html
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: ProScan »

ACE 250 jest na pewno lepszy od 150, ale kolega gada trzy po trzy.

Używany z gwarancją Vikinga - dlaczego nie.

:pa

proscan
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: czaro1980 »

to jeszcze raz ja ponieważ nie mogę się zdecydować co do kupna proszę o ostateczną odp który produkt wybrać, przypomninam interesuje mnie militarka oraz monetki. Wykrywacz może być nowy jak i używany.


1.Garrett ACE-150
2.Bounty Hunter TRACKER IV
3.MINELAB Quattro MP
4.Wykrywacz metali z dyskryminatorem CS-200
5.GC 1010i

wszystkie prezentowane Wykrywacze są zamieszczone na aukcij na allegro. Z góry dziękuję.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: ProScan »

3.
czaro1980
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 06, 2008 8:32 pm

Re: Garrett ACE 150 na militarkę ?

Post autor: czaro1980 »

witam po dugim namyśle kupna wykrywacza wrescie się zdecydowałem zakupiłem ACE 250 używkę za dobre pieniądze jeszcze jest ważna gwarancja 1,5 roku.Dziękuję za porady związane z wyborem wykrywacza.Pozdrawiam. Pierwszy wypad Sobota :lol:
ODPOWIEDZ