Fisher cz7 a pro
Fisher cz7 a pro
Proszę o rade.Wiem że ten sprzęt nie jest już produkowany.Widziałem ten detektor w "akcji" i powiem szczerze ze powalił mnie zasięgami na kolor mam na myśli kolorową militarke czyli odznaczenia, emblematy, klamry itp . Jaki sprzęt z obecnie produkowanych można by porównać do osiągów tego wykrywacza ? Chciałbym kupić odpowiednik tego sprzętu lub coś lepszego.
Dziękuje za każdą odpowiedź.
Dziękuje za każdą odpowiedź.
Re: Fisher cz7 a pro
Odpowiednika 1 : 1 nie ma z pewnością, choćby ze wględu na fakt, że tylko on pracuje na częstotliwościach 5 i 15kHz.
Osiągami to pewnie wiele go dosięga; choćby odwieczny rywal XLT (patrz raport "Zmagania tytanów") czy obecnie F75.
proscan
Osiągami to pewnie wiele go dosięga; choćby odwieczny rywal XLT (patrz raport "Zmagania tytanów") czy obecnie F75.
proscan
Re: Fisher cz7 a pro
Dziękuje za szybką odpowiedz. Poczytam na temat tych wykrywaczy i coś wybiore.
Re: Fisher cz7 a pro
Witam! Podczepię się pod ten wątek. A fisher cz 3d? On jest dostępny w sprzedaży (nowy).
Re: Fisher cz7 a pro
Seria CZ (5,6, 7, 3D) nie jest już chyba produkowana. Na pewno 3D jeszcze są u dealerów w sprzedaży ale raczej ze starych zapasów.
Można rozważyć i porównać: http://www.proscan.gliwice.pl/tech-info.html
proscan
Można rozważyć i porównać: http://www.proscan.gliwice.pl/tech-info.html
proscan
Re: Fisher cz7 a pro
Mam dylemat... F 75 czy cz 3d? Te sprzęty brałbym pod uwagę. Który z nich jest głębszy ? Jeden i drugi jest w sklepie, zrobić testy w powietrzu?
Re: Fisher cz7 a pro
Osobista "przymiarka" do sprzętu jest rzeczą z wszech miar pożądaną. Sądzę, że F75 jest jednak głebszy. Czy lepszy ???
Proszę jeszcze wziąść pod uwagę: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258
proscan
Proszę jeszcze wziąść pod uwagę: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258
proscan
Re: Fisher cz7 a pro
Zrozumiałem:) ...
p.s - znalazłem cz 7a w dobrej cenie:)
-
p.s - znalazłem cz 7a w dobrej cenie:)
Fisher Cz7a Pro quicksilver
Witam szanowne grono forumowiczów oraz proscana do którego głownie kieruję swoje zapytanie.
Mam możliwość wymiany na innym forum swojego white`s eagle spectrum na Fisher Cz7a Pro - dokładnie ten http://allegro.pl/fisher-cz-7a-pro-quic ... 40668.html .Mojego orzełka troszkę nie ogarniam chocby pod względem wbijania programów od zera - szukam na ww i wbijam co nie zawsze jest dobre bo inne gleby mamy w pl a inne sa chocby w usa a glownie z tamtejszych stron programiki pochodzą i wykrywka czesto przez to pojekuje,popiskuje etc... Postanowiłem się zamienić na tamtą wykrywkę bo nie ukrywam że kiedyś takiej szukałem a akurat nie było w ofercie na rynku wtórnym. Wszystko ok tyle ze własciciel fisherka napisał że wykrywka już długi czas jest u Pana na serwisie/regulacji .Wobec powyższego chciałem spytać czy faktycznie serwisuje Pan tą wykryweczkę i w jakim jest stanie gdyż nie chcę się wtopić w bagno przy zamianie a niepokojący jest fakt iż jest na serwisie ponoć ponad miesiąć.Chciałem spytać co było powodem serwisu wykrywki,w jakim stanie jest technicznym i czy warto się zamieniać. Ponoć tą wykrywkę należy co dwa lata regulować by miała zasięgi na tym poziomie co należy. Czy często należy regulować takiego fisherka? ile czasu to zajmuje oraz ile pieniążków to kosztuje? Bardzo proszę o odpowiedź bo nie wiem czy faktycznie taka wykrywka u Pana jest czy najzwyczajniej osoba się rozmyśliła i powiedziała że nie wie kiedy wykrywkę pan skończy serwisować.Proszę o wyrozumiałość i odpowiedź,bardzo mi zależy na zamianie na tego fisherka gdyż ma ręczne strojenie do gruntu, dwie częstotliwości i opcję noszenia alektroniki poza ``badylkiem``
Mam możliwość wymiany na innym forum swojego white`s eagle spectrum na Fisher Cz7a Pro - dokładnie ten http://allegro.pl/fisher-cz-7a-pro-quic ... 40668.html .Mojego orzełka troszkę nie ogarniam chocby pod względem wbijania programów od zera - szukam na ww i wbijam co nie zawsze jest dobre bo inne gleby mamy w pl a inne sa chocby w usa a glownie z tamtejszych stron programiki pochodzą i wykrywka czesto przez to pojekuje,popiskuje etc... Postanowiłem się zamienić na tamtą wykrywkę bo nie ukrywam że kiedyś takiej szukałem a akurat nie było w ofercie na rynku wtórnym. Wszystko ok tyle ze własciciel fisherka napisał że wykrywka już długi czas jest u Pana na serwisie/regulacji .Wobec powyższego chciałem spytać czy faktycznie serwisuje Pan tą wykryweczkę i w jakim jest stanie gdyż nie chcę się wtopić w bagno przy zamianie a niepokojący jest fakt iż jest na serwisie ponoć ponad miesiąć.Chciałem spytać co było powodem serwisu wykrywki,w jakim stanie jest technicznym i czy warto się zamieniać. Ponoć tą wykrywkę należy co dwa lata regulować by miała zasięgi na tym poziomie co należy. Czy często należy regulować takiego fisherka? ile czasu to zajmuje oraz ile pieniążków to kosztuje? Bardzo proszę o odpowiedź bo nie wiem czy faktycznie taka wykrywka u Pana jest czy najzwyczajniej osoba się rozmyśliła i powiedziała że nie wie kiedy wykrywkę pan skończy serwisować.Proszę o wyrozumiałość i odpowiedź,bardzo mi zależy na zamianie na tego fisherka gdyż ma ręczne strojenie do gruntu, dwie częstotliwości i opcję noszenia alektroniki poza ``badylkiem``
Re: Fisher cz7 a pro
Tak - ten wykrywacz leży u mnie, bo właściciel uznał za niewiarygodną informację, że wykrywacz ma zasięg 17 cm na 1 grosz.
I tak czekam na cud, aż wykrywaczowi przybędą centymetry.
Jako że cud nie następuje, to wykrywacz będzie do odesłania.
Tutaj więcej o strojeniu (i o tym konkretnym przypadku): http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 189&p=5789

proscan
I tak czekam na cud, aż wykrywaczowi przybędą centymetry.
Jako że cud nie następuje, to wykrywacz będzie do odesłania.
Tutaj więcej o strojeniu (i o tym konkretnym przypadku): http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 189&p=5789
proscan
Re: Fisher cz7 a pro
Proszę powściągnąć języki.
Proponuję zapoznać się z Raportem Congera "Zmagania Tytanów", gdzie porównane są XLT (następca Spectrum Eagle) oraz CZ6 (poprzednik o identycznych zasięgach CZ7).
Dostępne na stronie głównej w dziale Tech Info.

proscan
Proponuję zapoznać się z Raportem Congera "Zmagania Tytanów", gdzie porównane są XLT (następca Spectrum Eagle) oraz CZ6 (poprzednik o identycznych zasięgach CZ7).
Dostępne na stronie głównej w dziale Tech Info.
proscan
Re: Fisher cz7 a pro
Czyli ewentualnie przyslac cala sonde? Prosze mi uwierzyc ze wykrywacz tak nie wariowal po zakupie dopiero od 2 wypadow zrobila sie istna masakra wczesniejsze popiskiwania byly do zaakceptowania teraz jest horror nie da sie szukac 
Re: Fisher cz7 a pro
Sondę do CZ ?
Czy kolega wie co i gdzie pisze?
proscan
Czy kolega wie co i gdzie pisze?
proscan