Meteoryt czy nie?
Re: Meteoryt czy nie?
Hej, przepraszam za off-top ale czy każdy kamień magnetyczny jest meteorytem? U mnie jest tego sporo. Kamyk z wyglądu podobny do węgla, czarny jak smoła, daje sygnał.
Re: Meteoryt czy nie?
Absolutnie nie.
Czarny kamyk podobny do węgla może być węglem
Węgiel - wiadomo
jest przewodnikiem i może dawać sygnał podobny do kiepskiego metalu.
proscan
Czarny kamyk podobny do węgla może być węglem
jest przewodnikiem i może dawać sygnał podobny do kiepskiego metalu.
proscan
Re: Meteoryt czy nie?
no i sprawa jasna.Re: Meteoryt czy nie?
Ja dla mnie na 99% kawał odpadu pohutniczego.
proscan
proscan
Re: Meteoryt czy nie?
ciekawe,może wiekowe 

Re: Meteoryt czy nie?
Dokładnie Proscan ma rację
Jest to jakiś odpad pohutniczy - ze zdjecia trudno ocenić co to dokładnie jest , trzeba byłoby potraktować to organoleptycznie
Meteoryty nie mają takich dziur i pustych przestrzeni
kumulus
Meteoryty nie mają takich dziur i pustych przestrzeni
kumulus
Re: Meteoryt czy nie?
A można to jakoś wydatować,określić,wymierzyć?
Chodzi mi tu o czasy,w jakich powstało to coś 
Chodzi mi tu o czasy,w jakich powstało to coś Re: Meteoryt czy nie?
obstawiam czasy glebokiego socjalizmu - jak jeszcze polskie huty mialy sie "dobrze" 
Re: Meteoryt czy nie?
Nie podejmuję się wydatowac tego. Prawdopodobieństwo że jest to pradziejowe moim zdaniem jest niewielkie. Gdzie to znalazłeś?
proscan
proscan
Re: Meteoryt czy nie?
Na poletku jakieś 100m.od domu 
Re: Meteoryt czy nie?
No tak, to wiele wyjaśnia.
proscan
proscan
Re: Meteoryt czy nie?
Troche dziwne miejsce na taki przedmiot 
Re: Meteoryt czy nie?
A co w tym dziwnego, że 100m za domem?
proscan
proscan
Re: Meteoryt czy nie?
Skoro to wytop,gdzieś w pobliżu musiała istnieć jakaś placówka czyż nie?
wybaczcie,ale kto pyta nie błądzi
wybaczcie,ale kto pyta nie błądzi


