Następca E-track'a...
Następca E-track'a...
Witam,
Chciałbym się od Was dowiedzieć,czy są może jakieś przecieki i informacje np na zagranicznych forach dotyczące następcy E-track'a i odpowiedzi Minelaba na Spectra V3 Whites'a?
Chciałbym się od Was dowiedzieć,czy są może jakieś przecieki i informacje np na zagranicznych forach dotyczące następcy E-track'a i odpowiedzi Minelaba na Spectra V3 Whites'a?
Re: Następca E-track'a...
A skąd taki pomysł, że Minelab ma mieć jakąś odpowiedź na Spektrę
To White's odpowiadał swoim DFX-em na Explorery.
Sądzę że otwiera się teraz era na słuchawki bezprzewodowe, kolorowe ekrany i na wieloczęstoliwościowce (ze swobodą wyboru). Ale to będzie proces, a nie eksces.
Czekamy na reakcję, ale Garretta, który w tej chwili technologicznie jest za murzynami.
proscan
To White's odpowiadał swoim DFX-em na Explorery.
Sądzę że otwiera się teraz era na słuchawki bezprzewodowe, kolorowe ekrany i na wieloczęstoliwościowce (ze swobodą wyboru). Ale to będzie proces, a nie eksces.
Czekamy na reakcję, ale Garretta, który w tej chwili technologicznie jest za murzynami.
proscan
Re: Następca E-track'a...
ProScan pisze:Czekamy na reakcję, ale Garretta, który w tej chwili technologicznie jest za murzynami.
Dokładnie, Garrett mnie zadziwia. Nie wiem czy szykują jakieś mega uderzenie, czy spoczęli na laurach, ale nie bardzo rozumiem podejście Garretta do sprawy.
Wykrywacze ma ciężkie, wyświetlacze i interface niezbyt pomyślany (kto wpadł na pomysł, że małe kwadraciki to lepsze wyjście niż odczytanie liczby?) i do tego wszystkiego dźwięk wiodący którego zupełnie nie rozumiem - nie cichnie nad dyskryminowanymi przedmiotami, jedynie daje znać, ze wykrywacz jest włączony
Nie twierdzę przy tym, że wykrywacze są złe. W sumie jak zaczynałem z wykrywaczami, to pierwszy jaki chciałem kupić to GTP 1350 i to był dla mnie szczyt marzeń, jednak jak zapoznałem się szczegółowo z tematem, stwierdziłem, że jednak inne sprzęty bardziej mi odpowiadają.
Myślę, że nikt nie pogardził by nowym sprzętem ze stajni Garretta, który wniósłby powiew świeżości w jego szeregi.
Zerwanie ze starymi nawykami, zaprezentowanie czegoś nowego, nowy interface, nowe pomysły, nowy wizerunek... ciekawe czy się doczekamy.
Ciekawe, czy czymś nas zaskoczy, jak White's Spectrą, czy będzie to jedynie zmodyfikowana wersja obecnych sprzętów, bo jeśli tak, to będzie strzał we własną stopę.
Re: Następca E-track'a...
czy będzie to jedynie zmodyfikowana wersja obecnych sprzętów, bo jeśli tak, to będzie strzał we własną stopę.
Garrett już wypuścił zmodyfikowaną wersję obecnych sprzętów: ACE 250. Są lepsze (oczywiście w ogólnym rozrachunku, a nie patrzac na jeden parametr, np. zasięg) od serii GTA i GTP
Na pewno nad czymś pracują. Z drugiej strony ich główny konstruktor Podhrasky (autor wszystkich wspólczesnych konstrukcji) piastuje obecnie jakąś funkcję managerską, więc może nie mają nikogo łepskiego na zastęptwo?
No ale kolega chciał poplotkować o Minelabie - trzymajmy się tematu.
proscan
Re: Następca E-track'a...
Dodawanie zbędnych bajerów np.kolorowy ekran,kwadraciki takie a te siakie,tu pierścionek a tu zawleczka na wyświetlaczu powoduje tylko niepotrzebną komplikację wykrywacza.
Na ale klienta trzeba na coś złapać.
Następca E-trac powinien pójść w kierunku b.prostego menu,lepszej ergonomii,mniejszej wagi i lepszej skuteczności a wtedy może wrócę do Minelaba.
Znam już kilka osób co kupiły wykrywacze skomplikowane i po kilku miesiącach je sprzedały.
Obecnie najnowsze modele to przerost formy nad treścią.
Na ale klienta trzeba na coś złapać.
Następca E-trac powinien pójść w kierunku b.prostego menu,lepszej ergonomii,mniejszej wagi i lepszej skuteczności a wtedy może wrócę do Minelaba.
Znam już kilka osób co kupiły wykrywacze skomplikowane i po kilku miesiącach je sprzedały.
Obecnie najnowsze modele to przerost formy nad treścią.
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Następca E-track'a...
Ja myślę że Minelab powienien póśc w stronę użytkowników i stosować standardowo tryb statyczny.Uzytkownicy są na całym swiecie i powinni się pod nich "ustawić".Za jakieś 2-3 lata na pewno coś będzie "nowego",wymusi to rynek.
Gdzieś czytałem że zamykaja produkcje w irlandiii przenoszą do malezji ,ale nie wiem czy to prawda.
Gdzieś czytałem że zamykaja produkcje w irlandiii przenoszą do malezji ,ale nie wiem czy to prawda.
Re: Następca E-track'a...
zbędnych bajerów np.kolorowy ekran,kwadraciki takie a te siakie,tu pierścionek a tu zawleczka
Co do ikonek zgoda - co do koloru też, ale w kolor w Spectra V3 jest moim zdaniem niezbędny, by w sposób czytelny pokazać sygnały na 3 różnych częstotliwościach.
Ja myślę że Minelab powienien póśc w stronę użytkowników i stosować standardowo tryb statyczny.
Tryb statyczny jest trudniejszy dla przeciętnego użytkownika, a w biznesie trzeba się dopasować do potrzeb większości. Nikt na świecie nie produkuje wykrywaczy z myślą o militarystach w Polsce, więc tutaj jest szansa dla naszych rodzimych wytwórców. Aczkolwiek White’s wypuścił niedawno patent wykrywacza ze statyczną dyskryminacją, więc coś im tam chodzi po głowie.
zamykaja produkcje w irlandiii przenoszą do malezji ,ale nie wiem czy to prawda.
A jakie źródło tej informacji? Ja w każdym razie nic o tym nie wiem.
proscan
Re: Następca E-track'a...
ProScan pisze:Nikt na świecie nie produkuje wykrywaczy z myślą o militarystach w Polsce, więc tutaj jest szansa dla naszych rodzimych wytwórców. Aczkolwiek White’s wypuścił niedawno patent wykrywacza ze statyczną dyskryminacją, więc coś im tam chodzi po głowie.
Przypominam, że Armand od lat produkuje wykrywacze ze statyczną dyskryminacją
Re: Następca E-track'a...
Armand od lat produkuje wykrywacze ze statyczną dyskryminacją
Tak wiemy - tego typu rozwiązania jak w Armandzie znane są od lat circa 70-tych. Ale chodzi o statyczną dyskryminację z jednoczesną eliminacją wpływu gruntu.
proscan