Spectrum - wykrywacz z allegro

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
adahaska
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 1:01 pm

Spectrum - wykrywacz z allegro

Post autor: adahaska »

http://www.allegro.pl/item97562746_spec ... nacja.html
Witam! Proszę o kilka słów na temat tego modelu i ewentualnie do jakiej kwoty warto licytowac ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectrum - wykrywacz z allegro

Post autor: ProScan »

Witam,

To jest Eagle Spectrum (poprzednik XLT) w wersji do mocowania na szelkach i noszenia na klatce piersiowej. Te nazwy Jonny Van Norden (nie mylić z VanWorden) to dla Niemieckiego dealera.

Kilka śmiesznych zdań z opisu:

Jest to wykrywacz który mam od roku zakupiłem go za ponad 4000 zł


Nowy XLT jest tańszy. :D

posiada on dyskryminacje metali nie taką jak mają sprzedawane w Polsce pseudo wykrywacze


Fajne ! =D>

natomiast części które miały styczność z ziemia db stanie .


Cewka wydaje się być zajechana - ale zdjęcie bardzo słabe. Brak etykiety - musi być, bo zakleja otwór technologiczny. :smt017


SPRZĘT ZWRACA SIE PO KRÓTKIM CZASIE


To jest najlepsze. :smt044

Ze względu że wykrywacz był kupywany w Niemczech , posiadam instrukcje obsługi w j .polskim .


Od kiedy to wykrywacze kupione w Niemczech mają polską instrukcję ? :^o

Sądzę że wykrywacz kwalifikuje się do przeróbki na normalny uchwyt. Kabel od sondy pewnie też do wymiany. #-o

Sam model jest świetny, ale nie znając stanu nie zaryzykowałbym więcej jak 1000-1200zł. :smt023

:pa

proscan
adahaska
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 1:01 pm

Re: Spectrum - wykrywacz z allegro

Post autor: adahaska »

Serdeczne dzięki za szybką i konkretną odpowiedź.
Opisami niektórych aukcji można by uzupełnic repertuar kabaretu :lol:
CZEŚĆ ![/code]
Van Worden

Re: Spectrum - wykrywacz z allegro

Post autor: Van Worden »

Witam!

Dodam tylko, że tę wersję zaprojektował pewien amerykański poszukiwacz i reszcie świata znana była pod nazwą SIERRA SPECTRUM..
Sam patent jest bardzo ciekawy - wykrywacz noszony jest na pasie bądź na klatce piersiowej co znacznie poprawia komfort pracy i w pewnych sytuacjach jest bardzo przydatne (np. podczas brodzenia w płytkiej wodzie). Pokrowiec i szelki wykonane są z mocnej i pogodoodpornej Cordury.. Używałem taki sprzęt przez kilka lat i byłem bardzo zadowolony. Jednak ten sposób noszenia wykrywacza nie wszystkim przypadnie do gustu, więc trzeba się z tym liczyć przed zakupem.

Pozdrawiam

VW
ODPOWIEDZ