Zamiana LCD (Whites Eagle Spectrum)

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
Sylwek88
Posty: 30
Rejestracja: sob wrz 07, 2019 3:31 pm
Lokalizacja: Jastrow/Deutsch Krone

Re: Zamiana LCD (Whites Eagle Spectrum)

Post autor: Sylwek88 »

U mnie padlo podswietlenie.Przy korekcie funkcji Blacklight nie widac zadnej zmiany.Wykrywacz byl u Pana na poczatku roku na serwisie i m.in.było naprawiane podświetlenie.Tak mysle zeby odrazu zalozyc LED.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zamiana LCD (Whites Eagle Spectrum)

Post autor: ProScan »

Jeśli to ten wykrywacz, o którym myślę, to była wymieniana folia na inną, używaną.

To dziwne że nie ma reakcji. Może jest, ale słabo widoczna? Tak czy owak, to podświetlenie żre dużo prądu i podmiana na nowy LCD z LED będzie korzystna. Kwestia tolerancji na koszt tej operacji - o czym zapraszam na email.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ