Zamiana LCD (Whites Eagle Spectrum)
Re: Zamiana LCD (Whites Eagle Spectrum)
U mnie padlo podswietlenie.Przy korekcie funkcji Blacklight nie widac zadnej zmiany.Wykrywacz byl u Pana na poczatku roku na serwisie i m.in.było naprawiane podświetlenie.Tak mysle zeby odrazu zalozyc LED.
Re: Zamiana LCD (Whites Eagle Spectrum)
Jeśli to ten wykrywacz, o którym myślę, to była wymieniana folia na inną, używaną.
To dziwne że nie ma reakcji. Może jest, ale słabo widoczna? Tak czy owak, to podświetlenie żre dużo prądu i podmiana na nowy LCD z LED będzie korzystna. Kwestia tolerancji na koszt tej operacji - o czym zapraszam na email.

proscan
To dziwne że nie ma reakcji. Może jest, ale słabo widoczna? Tak czy owak, to podświetlenie żre dużo prądu i podmiana na nowy LCD z LED będzie korzystna. Kwestia tolerancji na koszt tej operacji - o czym zapraszam na email.
proscan